Obchodní manažer/-ka pro zahraničí

MP Krásno, a.s.

Místo práce
Valašské Meziříčí, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• pečuje o dobré obchodní vztahy s přidělenými klíčovými zákazníky, zejména komunikuje a pečuje o přiděleného zákazníka za účelem udržení dobrých obchodních vztahů a zajištění optimálních podmínek pro uzavírání obchodů, zjišťuje potřeby zákazníka a prezentuje je dovnitř společnosti, prezentuje výrobky MPK zákazníkovi, připravuje podklady pro uzavření obchodních smluv, předkládá návrhy na jejich změny či doplňky, zpracovává plány promo - akcí, vyjednávání o množství a cenách
• sestavuje roční a měsíční plány prodeje za přidělené zákazníky
• průběžně analyzuje a vyhodnocuje prodej za přidělené zákazníky, předkládá návrhy na změny a opatření za účelem zvýšení prodeje a zisku
• vyhledává nové zákazníky
• sbírá marketingové informace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Obchodním manažerům nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, služební vozidlo, notebook, mobilní telefon, možnost seberealizace

Dále nabízíme: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí
zázemí prosperující společnosti, nadstandardní zaměstnanecké benefity – 25 dnů dovolené, příspěvky na životní a penzijní připojištění, závodní stravování, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, odměny za odpracované roky a životním jubileu, zaměstnanecké balíčky, bezúročné půjčky atd.

Informace o náboru

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte emailem nebo poštou na adresu: Ekonomický a personální útvar, Hranická 430/34, 757 01 Valašské Meziříčí nebo na e-mail: [email protected] – zn. Obchodní manažer Bližší informace na tel. 571 855 275, 571 855 282

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

uživatelská znalost práce na PC - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

• min. 3 roky praxe v oblasti prodeje, výhodou segment prodeje potravin (komodity) a obchodování v ř

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• min. 2 roky praxe v pozici manažera pro klíčové zákazníky v rychloobrátkovém sortimentu
• výborné komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
• schopnost týmové práce
• časovou flexibilitu, samostatnost, rozhodnost
• znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou, výhodou znalost dalších jazyků

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

výroba masných výrobků a výrobků z drůbežího masa

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Hranická 430
757 01 Valašské Meziříčí

Kontakt

Kontaktní osoba: Jolana Zbranková
Tel.: 571 855 282
E-mail: poslat životopis
ID: 4028864  Datum zveřejnění: 3.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc