Obchodní zástupce/-kyně

MP Krásno, a.s.

Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíccílové odměny, bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

navštěvuje zákazníky, pečuje o dobré obchodní vztahy se zákazníky za účelem zajištění optimálních podmínek pro uzavírání obchodů, aktivně zjišťuje potřeby zákazníka a prezentuje je dovnitř společnosti, předkládá návrhy na změny a opatření za účelem zvýšení prodeje a zisku, prezentuje výrobky firmy zákazníkovi

Zaměstnanecké výhody, benefity

- až 6 dnů sick days
- cílové a mimořádné odměny a bonusy
- závodní stravování a zaměstnanecké balíčky
- příspěvky na penzijní připojištění
- lázeňské pobyty, očkování proti chřipce
- bezúročné půjčky
- firemní akce
- zvýhodněná vnitropodniková telefonní síť a další

Informace o náboru

Obchodním zástupcům nabízíme:
odpovídající finanční ohodnocení, služební vozidlo, notebook, mobilní telefon, možnost seberealizace

Dále nabízíme:
jistotu stabilního zaměstnání na HPP v rodinné společnosti s 30ti letou tradicí,
zázemí prosperující společnosti, nadstandardní zaměstnanecké – více naleznete na www.krasno.cz

Nástup dle dohody

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte poštou na adresu: Ekonomický a personální útvar, Hranická 430/34, 757 01 Valašské Meziříčí nebo na e-mail: [email protected]
– zn. Obchodní zástupce. Bližší informace na tel. 571 855 275, 571 855 282

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

zpracování masa, výroba masných výrobků

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

1

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• znalost potravinářského segmentu
• výborné komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
• časovou flexibilitu a schopnost zvládat psychickou zátěž
• aktivní přístup, samostatnost
• nejlépe trvalé bydliště Plzeň a okolí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

výroba masných výrobků

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 4527875  Datum zveřejnění: 27.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc