Mployment Uitzendbureau B.V. - operátor skladu

Mployment Uitzendbureau B.V.

Místo práce
Aalsmeer, Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED!!!
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsícpříplatky: - více než 40hodin týdně = 140% - od 20:00-04:00 = 115% - sobota = 150% - neděle = 200%

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o:
- třídění objednávek podle faktur
- štítkování produktu
- manipulace s krabicemi (uskladnění do chladicích prostorů)
- nakládka a vykládka kamionů
- ostatní logistické činnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- český a slovenský kolektiv
- ubytování
- zajištěná doprava do práce i zpět
- práce o víkendu
- český koordinátor na místě
- zdravotní a sociální pojištěné zajištěno

Informace o náboru

Nabídka práce je stále aktuální. Pošlete nám svůj životopis na email [email protected], budeme Vás v co nejkratším čase kontaktovat. V případě jakýkoliv otázek Vám odpovíme a případně se dohodneme na termínu nástupu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Náš klient se pohybuje na mezinárodním trhu pro distribuci čerstvých produktů, jako jsou květiny, ovoce a zelenina a materiály pro ovoce a zeleninu. Dovoz je výhradně do USA, Itálie, Rakouska a Ruska. Stará se o přepravu produktů z nedalekého letiště Schiphol do svých skladů, kde jsou produkty následně roztříděny a uloženy do chladicích prostorů. Následně jsou produkty zpracovány podle potřeb zákazníka.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zodpovědnost
- fyzická zdatnost
- samostatnost
- flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsi zdatný pracovník a nebojíš se výzvy v zahraničí? Jsme holandská pracovní agentura spolupracující převážně s Čechy a Slováky. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně. Nezprostředkováváme jenom práci, dbáme na to, aby se u nás naši zaměstnanci cítili dobře.

Naše společnost je certifikována SNA. Je to národní označení kvality pro všechny pracovní agentury a smluvní partnery.
ID: 3941339  Datum zveřejnění: 11.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc