Pracovník pre poklad trupiek do armatury/elektrikár

MS Gruppe, s.r.o.

Miesto práce
Bad Wimpfen, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
06.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1800 + diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduché montážne práce (Einlegearbeiten) v meste Bad Wimpfen v Nemecku (stavba Nebau Verwaltungsgebäude Lidl). Dôležitá je zodpovedná práca podľa plánovej dokumentácie a dobrá orientácia na stavbe:
- poklad trupiek do armatury
- príprava materiálu
- komunikácia so stavbyvedúcim
- preťahovanie drôtov do trupiek pomocou pristroja
- iné práce spojené s pokladkou trupiek
Ide o prípravné práce z oblasti elektrotechniky pre neskoršie elektroinštalačné práce na projekte.

PRÁCA NA PRACOVNÚ ZMLUVU:
- pracovné miesto v stabilnej firme zastrešenou nemeckou materskou spoločnosťou
- možnosť profesného rastu
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- plat: 10,95 € brutto + diéty
- možné navýšenie hodinovej mzdy v závislosti od odbornosti a ovládania nemeckého jazyka
- hradené ubytovanie na stavbách
- platená dovolenka

PRÁCA NA ŽIVNOSŤ
- hodinová mzda 15 - 20€
- práca na turnusy
- fakturácia každé 2 týždne
- platná vyhláška výhodou (§21-23), nie podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

stavebnictvo, elektrotechnika

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- seriózny prístup k práci
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- ochota cestovať
- flexibilita

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2014. V spolupráci s nemeckou firmou STRELEC GmbH, sme dodnes zrealizovali množstvo projektov doma i v zahraničí. Zameriavame sa predovšetkým na elektrotechnické montážne práce po celom Nemecku a to na rôznych stavbách, alebo v priemyselných halách /od bytových elektroinštalácií cez hotely, po obchodné centrá či kliniky/. Viac o nás a o našej práci nájdete ma webovej adrese www.msgruppe.sk
ID: 3437153  Datum zveřejnění: 2.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1800 + diéty