Reagujte bez životopisu

Montér výťahov

MS Gruppe, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
15.03.2021
Mzdové podmienky (brutto)
11 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Celková montáž výťahov /elektrickej, ako aj mechanickej časti/. Jedná sa o odbornú prácu. Nasadenie na rôznych zákazkách v Nemecku /Bad Wurttemburg a Bayern/

Práca na trvalý pracovný pomer.
Hodinová mzda 11 eur/hod
zaškolenie v technickej oblasti a ďalšie vzdelávanie

Hľadáme spoľahlivých spolupracovníkov, ktorí chcú maž istotu vo fungujúcej slovenskej firme a majú pozitívny vzťah k elektrotechnike alebo mechanike. Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu, alebo telefonicky a dohodneme si termín osobného stretnutia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.4.2021 (ostáva ešte 38 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektro, zámočník

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5
5

-výučný list
-prax v strojárskom alebo elekrotechnickom odbore
-znalosť čítať technické dokumentácie
- skúsenosť s montážou výťahov
- odborná spôsobilosť: vyhl. 508/2009 Z.z. § 21 alebo
vyššie /platí pre elektrikára/
-zváračský preukaz výhodou
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- seriózny prístup k práci
- ochota cestovať
- flexibilita
- referencie

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2014. V spolupráci s našou materskou firmou MS Bau GmbH, so sídlom v Stuttgarte (Nemecko), sme dodnes zrealizovali množstvo projektov doma i v zahraničí. Zameriavame sa predovšetkým na elektrotechnické montážne práce po celom Nemecku na rôznych stavbách (bytové elektroinštalácie, hotely, obchodné centrá, kliniky a priemyselné haly) ako aj realizáciu priemyselnej automatizácie v rôznych odvetviach. Práce vykonávame aj v oblastiach zámočníctva, zvárania, cestných prác a kompletnej vnútornej rekonštrukcii. Viac o nás a našej práci nájdete na webovej stránke www.msgroup-gmbh.de

REAKCIOU (ZASLANÍM ŽIVOTOPISU) SÚHLASÍTE SO SPRACÚVANÍM A UCHOVANÍM VAŠICH OSOBNÝCH ÚDAJOV V NASLEDUJÚCOM ROZSAHU:

Týmto ako dotknutá osoba udeľujem slobodne a dobrovoľne spoločnostMS Gruppe s.r.o., IČO: 45432058, IČ DPH: SK2023005072 Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, odd. Sro, vl.č. 17866/S . Tel. č. +421 910 527878, email: [email protected], ako prevádzkovateľovi v zmysle zákona o ochrane osobných údajov a príslušných právnych predpisov EÚ svoj výslovný súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov v rozsahu uvedenom v životopise, motivačnom liste a ich príloh, za účelom vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie . Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov udeľujem spoločnosti na dobu 2 roky.

Adresa spoločnosti

MS Gruppe, s. r. o.
Ruttkaya Nedeckého 12
97401 Banská Bystrica

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4033222  Datum zveřejnění: 12.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 11 EUR/hod.