Integrační architekt – Full Remote

msg life Slovakia s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
asap
Mzdové podmínky (brutto)
2 500 EUR/měsíckonkrétní výše měsíční mzdy závisí od znalostí a zkušeností kandidáta.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zaškolení – pokud máte předchozí zkušenosti coby integrační architekt, ale během pracovního života jste se nesetkali s oblastí pojišťovnictví, všechno potřebné se naučíte u nás
• odpovědnost za technicko-architektonickou oblast při vedení projektů a následné poskytování podpory při integraci msg.Insurance Suite u zákazníka
• analýza a poskytování poradenství našim zákazníkům v oblasti IT architektury
• možnost stát se podporou týmu vývojářů, účast na tvorbě strategické architektury a na vývoji produktů (framework, tools)
• možnost stát se přínosným členem našeho týmu při návrhu technologických standardů a zabezpečování jejich realizace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dlouhodobé pracovní místo v mezinárodní společnosti
• nadstandardní finanční ohodnocení
• práce v příjemném a dynamickém kolektivu mladých lidí
• pružná pracovní doba s pevnou časovou složkou od 9:00 do 15:30
• atraktivní věrnostní program pro dlouholeté pracovníky
• kurzy německého a anglického jazyka přímo na pracovišti
• široké možnosti dalšího vzdělávání a kariérního růstu
• odměňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostní prémie, mimořádná osobní prémie, vánoční prémie)
• podle počtu odpracovaných let dovolenou nad zákonný rámec
• každoročně den placeného volna 31.12.
• sickday
• stravenky Ticket Restaurant/příspěvek na stravování a příspěvky na individuální aktivity
• podpora zaměstnanců při dlouhodobé pracovní neschopnosti
• pravidelné firemní akce

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám prosím pošlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem na e-mailovou adresu [email protected].
Údaje, které nám poskytnete, budou posouzeny a zpracovány v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Kontaktovat budeme uchazeče splňující požadovaná kritéria.
Děkujeme za pochopení.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

poisťovníctvo, ekonómia, finančný manažment, matematika, IT

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• úspěšně ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání I. , II. stupně, ideální v dané oblasti
• pracovní zkušenosti na podobné pozici
• komunikační schopnosti v německém jazyce
• přehled v IT, zejména se zaměřením na vývoj systémů
• zkušenosti s programovacím jazykem Java EE (např. Spring, Maven, Jenkins, ApplicationServer)
• dobrá znalost integrační platformy (např. SOA, ESB)
• ideální certifikace v oblasti softwarové architektury (např. iSAQB)
• schopnost rychlé orientace v dané problematice
• smysl pro týmovou spolupráci, logické a analytické myšlení, flexibilita, samostatnost, přesnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost msg life Slovakia je dceřinou společností německé skupiny msg life Gruppe. Mezinárodně činná skupina odpovídá za profesionální IT a poradenské služby v segmentech pojišťovnictví a finančnictví. Pro více informací klikněte na webovou stránku: https://msg-life.sk/

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4244471  Datum zveřejnění: 24.2.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc