Elektrikár / elektromontér / mechatronik v Nemecku na TPP – čistý príjem cca. 2.500 eur

MT Industrietechnik GmbH & Co. KG

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
kedykoľvek
Od 11,83 eur / hod. + diéty 36 eur / deň + príspevky a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektrikárske, elektromontážne a mechatronické práce v nemeckom priemysle.

• Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Sprostredkovanie ubytovania, pomoc s vybavovaním administratívy
• Tarifná hodinová mzda (11,83 eur pri nástupe, 12,19 eur po 6 mesiacoch, 12,89 eur po 12 mesiacoch) + 36 eur / deň nezdaniteľný príspevok na stravu a ubytovanie
• Dovolenka: 24 dní pri nástupe, každý odpracovaný rok pribúda 1 deň, od piateho roka 30 dní
• Úhrada presunov po Nemecku (0,25 € / km)
• Letná odmena
• Zimná odmena
• Značkové pracovné náradie, pracovný odev a ochranné pracovné prostriedky
• Možnosť kariérneho rastu
• Zabezpečenie a úhrada uznania výučného listu v Nemecku (vernostný benefit)
• Bonusové a zľavové karty (vernostný benefit)

Hľadáme kvalifikovaných elektrikárov, elektromontérov a mechatronikov na práce v nemeckom priemysle. Pracovníkom okrem zamestnaneckých výhod, zaujímavej hodinovej mzdy, diét, odmien, benefitov, trvalého pracovného pomeru s nemeckou pracovnou zmluvou na dobu neurčitú poskytujeme aj kvalitné pracovné náradie, odev a ochranné pracovné prostriedky. Presuny po Nemecku preplácame nezdaniteľnou pevnou sadzbou 0,25 eur / km. Čistá mesačná mzda sa v závislosti od počtu odpracovaných hodín pri nástupe pohybuje okolo 2.500 €. Staňte sa členom nášho tímu.
V prípade záujmu, prosím, zašlite krátky životopis s uvedením kvalifikácie, jazykových znalostí a kontaktných údajov na [email protected] alebo volajte na +421915771367 (slovenčina).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

MT Industrietechnik GmbH & Co. KG je už 40 rokov spoľahlivých personálnym partnerom nemeckého priemyslu a zamestnáva cez 350 ľudí. Priemerná dĺžka pracovného pomeru vo firme je 7 rokov. https://www.mt-industrietechnik.de/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný kandidát je odborne spôsobilý a oprávnený vykonávať elektrikárske / elektromontážne práce a ovláda nemecký jazyk na komunikačnej úrovni. Výhodou je VP skupiny B a vlastné vozidlo.

Firma MT Industrietechnik GmbH & Co. KG bola založená v roku 1978 ako MT Zeitarbeit GmbH & Co. KG. Dnes máme v Nemecku 9 zastúpení a viac ako 350 zamestnancov. Vďaka vysokej profesionalite a odbornosti sme silným a spoľahlivým partnerom nemeckého priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3600084  Datum zveřejnění: 19.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 11,83 eur / hod. + diéty 36 eur / deň + príspevky a odmeny