Можливість для людей з України

Zámočník a zvárač v Rakúsku (Vysoký plat + ubytovanie)

MTP Montage Technik Personalservice GmbH

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 200 EUR/mesiac• Atraktívny príjem 2 400 € - 3 000 € netto mesačne (v závislosti od odborných skúseností a kvalifikácie) • Dodatočne dva bonusové platy (dovolenkové a vianočné), celkovo teda 14 platov ročne • Dostaneš príspevok (cestovné náklady) na cesty domov • Bezplatné ubytovanie v Rakúsku, v blízkosti tvojho pracoviska • Príplatky za nadčasy. Okrem toho dostaneš podľa oblasti nasadenia rôzne príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Separates Schweißen verschiedener Metallstrukturen (Aluminium, Stahl oder Edelstahl)
  • Lesen und Umsetzen technischer Zeichnungen
  • Schlosserarbeiten und Inspektion von Schweißnähten
  • Herstellung, Reparatur und Montage von Metallteilen und -konstruktionen
  • Qualitätskontrolle der hergestellten Produkte
  • Einhaltung von Sicherheitsvorschriften und Qualitätsstandards

  • Attraktives Einkommen 2.400 – 3.000 € netto pro Monat
  • Zwei zusätzliche Bonusgehälter (Feiertag und Weihnachten), also insgesamt 14 Gehälter pro Jahr
  • Für die Heimreise erhalten Sie eine Aufwandsentschädigung (Fahrtkosten).
  • Kostenlose Unterkunft in Österreich, in der Nähe Ihres Arbeitsplatzes
  • Überstundenbezahlung. Darüber hinaus erhalten Sie je nach Einsatzgebiet unterschiedliche Prämien.
  • Verschiedene Möglichkeiten zur Weiterbildung und Karriereentwicklung
  • Langfristige Perspektive in einem stabilen Unternehmen in Österreich

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť:
Pošli prosím svoju výstižnú žiadosť so životopisom a certifikátmi v nemčine e-mailom na office@mtp-service.at. Pre otázky sme k dispozícii na +43 664 420 81 14

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Zámočník alebo zvárač

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Zváranie MIG - Mierne pokročilý
Zváranie MIG MAG - Mierne pokročilý
Zváranie plastov - Úplný začiatočník
Zváranie - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

  • Abgeschlossene Ausbildung als Schlosser, Schweißer oder Facharbeiter im Metallbau
  • Erfahrung in der Metallbearbeitung
  • Schweißkenntnisse in MIG, MAG oder WIG
  • Deutschkenntnisse auf A1-Niveau für die Kommunikation in der deutschen Sprache
  • Gute Kenntnisse im Lesen und Anfertigen technischer Zeichnungen
  • Selbstständige, zuverlässige und gründliche Arbeitsweise
  • Teamfähigkeit und Flexibilität
  • Bereitschaft zur Weiterbildung und Weiterentwicklung

MTP Montage Technik Personalservice GmbH (https://www.mtp-service.at/) so sídlom vo Viedni (Rakúsko) teraz hľadá zámočníkov a zváračov v Rakúsku! Spolupracujeme s medzinárodnými spoločnosťami v kovopriemysle a ponúkame dlhodobú a perspektívnu bezpečnú prácu v Rakúsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

ID: 4852324  Datum zveřejnění: 11.6.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac