Nemecko -opatrovateľ/opatrovateľka do rodín--2500-3200 EUR/ mesiac- Netto. Nástup ihneď + celý október

MUDr. Jana Kinčeková PhD.- LIVING

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NEMECKO- Podmienka: aktívna slovenská alebo česká živnosť !!
dlžka turnusov od 4 a viac týždňov, alebo podľa dohovoru.
Platové ohodnotenie je od 2500 do 3200 EUR /mesiac-NETTO
Cestovné : 200 EUR
Máme veľký výber rodín v celom Nemecku pre mužov aj ženy.
kontakt: Mail. adresa: [email protected]

- veľký počet voľných rodín/možnosť výberu
- bezplatná strava a ubytovanie v rodinách
- aktívna pomoc v prípade potreby riešenia pracovných problémov ako aj zmeny zdravotného stavu pacienta
kontakt: [email protected]

Informácie o výberovom konaní

prax v opatrovaní aspoň z domáceho prostredia
doklady posielajte na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

rodiny

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

skusenosti s opatrovanim, trpezlivosť a empatia k pacientovi

Agentúra LIVING-MUDr. Kinčeková Jana, PhD je medicínskou personálnou agentúrou, ktorá vznikla v roku 2011 a poskytuje personálne služby v oblasti zdravotníctva pre opatrovateľky a zdravotné sestry. Pracovné pozície pre opatrovateľky sú po celom území Nemecka.
 Nezáleží na vzdelaní
 Nezáleží ani na Vašom veku
 Máte aspoň základnú znalosť nemeckého jazyka
Nemecké rodiny rovnako hľadajú Vašu pomocnú ruku – zodpovedné ženy a mužov s dobrou morálkou a citlivým prístupom k starému človeku , či imobilnému – telesne postihnutému pacientovi. Žiadne poplatky vopred neplatíte!!
Výhody našej spoločnosti:
Pravidelné ponuky nových rodín
Adekvátne ohodnotenie
Zabezpečenie prepravy
Nepretržitý kontakt a profesionálne poradenstvo z našej strany
Mail: [email protected]

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2706197  Datum zveřejnění: 18.9.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac