Можливість для людей з України

Lekár/ka do diabetologickej ambulancie s/bez atestácie v odbore diabetológia

MUDr. Mária Alaksová s.r.o.

Miesto práce
Komárno, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacOdmeny a bonusy za ročnú starostlivosť o pacientov, výkonnostné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do existujúcej diabetologickej ambulancie hľadáme lekára/ lekárku na prácu pod úradujúcou lekárkou. Ambulancia je plne zabehnutá a z kapacitných dôvodov už nevie prijímať nových pacientov. Nový lekár /lekárka bude mať na starosti práve nových pacientov a časť existujúcich.

Náplň práce predstavuje plnenie pracovných činností zameraných na zabezpečenie komplexnej zdravotnej starostlivosti u pacientov, kompletnej diagnostickej, liečebnej, preventívnej a konziliárnej činnosti v súlade s koncepciou daného odboru, aktuálne platnou legislatívou a etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka.

O pozíciou sa môžu uchádzať aj lekári bez atestácie v odbore diabetológia, sme ochotní vytvoriť adekvátne podmienky a pomôcť pri získaní atestácie. Zároveň sme ochotní výhľadovo jednať o odstúpení tejto ambulancie po odpracovaní dohodnutých rokov.

- práca v zabehnutej ambulancii
- odborný dohľad skúsenej diabetologičky
- pomoc pri získaní špecializácie
- podpora vybraného uchádzača pri procese získavania potrebného vzdelania
- pomoc pri hľadaní bývania pre uchádzačov z iných regionov
- príspevok na presťahovanie sa do Komárna v hodnote 5 000 EUR

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializácia v špecializačnom odbore diabetológia nie je podmienkou ale je vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prevádzkovateľ diabetologickej ambulancie

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4454595  Datum zveřejnění: 28.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac