Reagujte bez životopisu

Řidič MKD Cheb

Muller Fresh Food Logistic s.r.o

Místo práce
Německo, Velká Británie, Nizozemsko (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme řidiče MKD pro rozvoz chlazeného a mraženého zboží v západní Evropě. Jezdíme zejména do Francie, Německa, zemí Beneluxu a do Velké Británie. Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C+E (praxe s frigo výhodou), platný profesní průkaz, psychotesty a digitální kartu do tachografu, trestní bezúhonnost, samostatnost a spolehlivost. Zvládnutí anglického či německého jazyka na komunikativní úrovni. Naši řidiči jezdí na turnusy 3 týdny práce a 1 týden volna nebo možno i jinak dle vzájemné dohody. Pro řidiče ze Slovenska a jižní Moravy nabízíme dopravu do NL (letecky nebo firemní dodávkou).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní společnosti (výplatu dostanete vždy včas)
Moderní vozový park (DAF, MAN - euro 6, stáří max 4 roky)
Základní hrubá mzda: 21000 Kč
Diety + kapesné: 45+11 eur/den (za odpracované roky zvýšení kapesného)
Čtvrtletní bonusy (oceníme, že jezdíte bez nehod)
Doprava do zaměstnání (firemní dodávkou dojedete až domů)
Zajištěné a hrazené profesní školení, hrazení cestovní zdravotní pojištění.
Turnusy dle dohody.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

C, E

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Müller Fresh Food Logistics je rodinná firma, která existuje na trhu logistiky potravin již více než 80 let. Denně přepravujeme čerstvé i mražené potraviny od našich zákazníků k maloobchodníkům. Působíme po celé Evropě. Na celkem 5 místech v Nizozemí a 1 provozovně v České republice pracuje více než 900 zaměstnanců s 350 kamiony.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Družstevní 296/9
351 01 Františkovy Lázně - Horní Lomany

Kontakt

Kontaktní osoba: Tereza Fryšová
Tel.: +420770114988
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4078750  Datum zveřejnění: 16.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc