Vodič MKD - Dvojosádka / linka AT-DE

Müller-Transporte, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Každý netto nástupný mesačne cca 1800 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

miesto nástupu do práce: A-Graz (cestu z Viedne do A-Graz preplacame), jazdí sa linka AT-8200 Albersdorf do D-08753 Elsendorf s plachtou. Jazdí sa systémom dva víkendy volné, tretí víkend sa jazdí. Každý netto nástupný mesačne cca 1800 EUR (základ, diety, prémia, príplatky za víkendy). Po roku viacej.

práca v rodinnej firme, férové jednanie, nový vozový park - Scania R 410 so vstavanou chladnickou, vozidlo sa nestrieda,

pohovory sa robia na Bratislavská 288, SK-908 01 Kúty. Treba deň dopredu zavolať a dohodnúť si termín pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič MKD v EU

Počet rokov praxe

1

karta vodiča - digitálny tachograf, kvalifikačná karta vodiča, lekárska prehliadka, psychotesty, výpis z registra trestov. Prax s návesom v únii nutná.

www.muellertransporte.at

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3278547  Datum zveřejnění: 4.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Každý netto nástupný mesačne cca 1800 EUR