Vodič MKD - WAB kontajner/príves (vlečka) - dva týždne jazda/dva týždne voľné

Müller-Transporte, s.r.o.

Rakúsko, Juhočeský kraj, Hlavné mesto Praha (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
nástupný základný plat 700 eur brutto, spolu netto od 1070 EUR/mes. v priemere

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

miesto nástupu do práce - A-2351 Wiener Neudorf. Jazdí sa linka Praha - Alhaming (Linz) a späť. Jazdí sa systémom 13 dní jazda a potom je vodič 13 dní doma.

práca v rodinnej firme, osobné ohodnotie, nový technický vyspelý vozový park - SCANIA R Topline

z dôvodu rozšírovania vozového parku slovenskej pobočky prijímame vodiča MKD. Bližšie informácie, prípadne dojednanie osobného pohovoru na dole uvedenom čísle od pondelka do piatku 8:00 - 16:00. Pohovory sa vykonávajú na adrese: Bratislavská 288, SK-908 01 Kúty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič MKD

Počet rokov praxe

1

flexibilita, slušnosť, spoľahlivosť, psychotesty, lekárska prehliadka, karta Digitachograf, kvalifikačná karta vodiča. PRAX S PRÍVESOM (vlečka) zvýhodňuje uchádzačov.

www.muellertransporte.at

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3402906  Datum zveřejnění: 28.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: nástupný základný plat 700 eur brutto, spolu netto od 1070 EUR/mes. v priemere