PLC Programátor

MVI PROPLANT s. r. o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 800 EUR/mesiacod 2800- 4000 eur brutto v závislosti od skúseností kandidáta, možné nadštandardné finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Programovanie riadiacich systémov PLC/ SPS, uvádzanie automatizovaných liniek do prevádzky v automobilovom priemysle
- Zavádzanie nových zariadení do prevádzok alebo ich integrácia do existujúcich prevádzok v automobilovom priemysle
- Vytváranie riadiacich programov pre PLC / SPS systémy
- Starostlivosť o automatizované linky
- Hľadanie nových riešení pre efektívnejší chod výroby
- Poskytovanie technickej podpory zákaznikovi

- 13. plat
- Práca v úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- Výučba nemeckého a anglického jazyka hradená zamestnávateľom
- Balík celoročnej zdravotnej starostlivosti od ProCare
- Karta MultiSport
- Firemné akcie

Ceníme si všetky reakcie na pozíciu. Budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí najviac spĺňajú kritériá výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Priemyselná automatizácia, automobilový priemysel

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Ovládanie nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni podmienkou, anglický jazyk výhodou
-Skúsenosti s programovaním riadiacich systémov Step7, WinCC, TIA
- Skúsenosti s VASS 5 alebo 6
- VASS Certifikát výhodou
- Znalosti v oblasti senzoriky, hnacej, regulačnej a sieťovej techniky a prevádzkových zberníc
- Samostatnosť
- Flexibilita
- Zodpovednosť
- Ochota cestovať ( Europa, Ázia, USA )

Engineering as an independent service

The roots of the MVI Group stretch back to the year 1968. Julius Kiss founded a company with a revolutionary approach in Europe at the point of time. He offered engineering as an independent service for large companies. A concept that became a pillar of the product development processes of many companies. Over the years, our Group has actively shaped trends in the mobility industry, expanded its experience and knowledge.

We adopt our strategy and keep our structure flexible to be prepared to changing markets Based on our clear focus on the mobility industry, we have established a system in which technical and methodological expertise are constantly feeding into one another.

This enables us to provide excellent solutions to our customers and to offer them a sustainable performance. Our continuous results support our claim.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3611077  Datum zveřejnění: 9.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac