Operátor call centra

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (42220)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED / CDR s.r.o - Ostrava, Ostrava

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 50000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nabízíme zajímavou příležitost pro komunikativní lidi v nově vznikajícím týmu v rámci zavedené společnosti. Po profi tréninku v oblasti Forex a prodejních dovedností Vás čeká práce v moderně vybaveném call centru s možností vysokých bonusů.

Náplň práce:
-Vytváření a udržování dobrých vztahů s klienty
-Udržování kontaktu s potenciálním zákazníkem s cílem přeměnit jej na zákazníka aktivního
-Aktivní prezentaci firemních produktů
-Pomoc uživatelům v orientaci v oblasti FOREX a při založení osobního účtu
-Práce s databází

Co požadujeme:
-Min. SŠ vzdělání, (vzdělání v oboru ekonomie, financí, obchodu vítáno)
-Počítačová gramotnost
-Znalost anglického jazyka vítána
-Základní zkušenosti v prodeji vítány

Co nabízíme:
-Práce v mezinárodní společnosti, která si udržuje vedení ve svém odvětví na světových trzích
-Pracovní smlouvu na plný úvazek
-Balíček školení v oblasti Forex, osobnostních a prodejních dovednosti, jazykové kurzy.
-Možnost rozvoje vlastní profesní kariéry
-Přátelská a kolegiální atmosféra
-Pevná platová složka plus dosažitelné bonusy až 40 000Kč/měsíc
-Sportovní benefity
-Teambuildingy a firemní akce

Poslední změna:2016-09-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11210720778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou