Specialista/tka programování robotů

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Šenov u Nového Jičína, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED / CDR s.r.o. - Šenov u Nového Jičína, Šenov u Nového Jičína, Nový Jičín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 28000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MÍSTO PRACOVIŠTĚ: Šenov u Nového Jičína

Náplň práce:
-Programování robotů ve fázi launch (aplikace lepení, lakování, svařování laserem)
-Tvorba systémové koncepce pro nákup nových zařízení ve spolupráci s launch teamem
-Kontrola SW řešení dodavatelských firem
-Optimalizace komunikace robotů s ostatními zařízeními ve výrobě
-Podpora vývojového týmu v procesu z pohledu elektroniky

Co požadujeme:
-VŠ vzdělání elektrotechnického směru, obor automatizace
-Vyhláška 50/78 Sb. § 6 podmínkou
-Znalost MS office
-Znalost programování Siemens S5, S7, programování robotů KUKA, ABB, Mitsubishi
-Praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě (automotive výhodou)
-Dobrá znalost AJ (znalost NJ výhodou)
-Dobré komunikační schopnosti, flexibilita, samostatnost

Co nabízíme:
-Zázemí silné mezinárodní společnosti
-Práce na zajímavých projektech
-Motivující finanční ohodnocení (variabilní bonusový systém)
-Flexibilní pracovní doba
-Vzdělávání (odborné, jazykové, manažerské)
-Další benefity (příspěvek na životní a penzijní připojištění, dopravné, stravné, relokační balíček, 5 týdnů dovolené, aj.)

Poslední změna:2016-09-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 10324100717

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou