Asp.net developer

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Nošovice, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
60000 - 70000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií (133)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED / CDR s.r.o - Nošovice, Nošovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 60000 do 70000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce - Nošovice

Náplň práce:
-Front-End vývoj aplikace zaměřené na zobrazování výsledku technologie rozpoznávání obrazu
-Práce s existující databází matematických objektů
-Pružné reagování na požadavky z výroby

Co požadujeme:
-min. SŠ technického zaměření – IT technologie výhodou
-Výborná znalost .NET technologie
-Znalost databazi MS SQL
-Schopnost tvorby uživatelsky přívětivého rozhraní
-Ochota občas pracovat na opakujících se úkolech
-Znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace

Výhodou:
-Znalost OS Linux a počítačové grafiky

Co nabízíme:
-Účast na projektu pro stabilní a prosperující společnost
-MD rate 3.000 Kč/ den
-Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
-Příjemné pracovní prostředí
-Lokalita: Nošovice

Poslední změna:2016-09-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11500280716

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou