Technolog výroby

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Rychvald, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři elektronici technologové, normovači (21523)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED / CDR s.r.o - Rychvald - Rychvald, Rychvald, Karviná

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce - Rychvald

Náplň práce:
-zpracovává technologické postupy a stanovuje technologické podmínky výroby
-udržuje a zlepšuje stabilitu výrobního procesu
-podporuje projektový tým v rámci rozběhu nových projektů
-analyzuje konstrukční návrhy, resp. posuzuje vyrobitelnost výrobků
-podílí se na specifikaci nových strojů a technologických zařízení
-podílí se na přejímkách nových zařízení
-podílí se na návrzích na umístění výroby v daném úseku
-podílí se na ověřovacích sériích nových výrobků na daném úseku
-podílí se na výběru dodavatelů technologických zařízení
-navrhuje a zajišťuje opatření k postupnému zvyšování kvality výroby a snižování zmetkovitosti

Co požadujeme:
-VŠ vzdělání technického směru (elektro, strojírenství, materiálové inženýrství, chemická technologie)
-praxe na obdobné pozici (v automotive – výhodou)
-znalost technolog.procesu (výrobní standardy, PFMEA, line blancing…) a strojního zařízení výrobní linky
-komunikativní znalost AJ
-samostatnost v řešení úkolů
-uživatelská schopnost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
-schopnost týmové spolupráce
-tvůrčí a inovativní myšlení
-ochota dále se vzdělávat, hledat nová řešení

Co nabízíme:
-zajímavou práci na závodě světelné techniky v Rychvaldu
-možnost odborného a kariérního růstu
-mzda dle zkušeností uchazeče...

Poslední změna:2016-10-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11512920786

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou