Можливість для людей з України

Multimedia Dizajnér pre E-learning - (Ai, Ps, Articulate 360)

Mynd SK s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 2 200 EUR/mesiacMzda záleží od tvojích skúseností a skills. Budujeme tím, hľadáme preto juniorov ale aj seniorov. Sme otvorení aj part-time, brigáde alebo fakturácii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou prácou bude najmä tvorba nových interaktívnych E-learning modulov a riešení v programe Articulate 360. V Mynd kladieme veľký dôraz na to, aby naše E-learning riešenia neboli iba "škaredé PowerPointy s tlačítkami" ale aby obsahovali to najlepšie čo sa dá v rámci možností Articulate 360, grafického a motion dizajnu a v neposlednej rade storytellingu ako takého vytvoriť.

Náplň práce:
1. Návrh jednoduchého UX a UI dizajnu pre E-learningové moduly.
2. Príprava grafických assetov v Ps, Ai ako aj priamo v Articulate 360.
3. Jednoduché programovanie logiky tlačidiel, menu, zvukových efektov, pridávanie grafických ako aj video asetov do E-learningu.
4. Testovanie a fixovanie bugov.

-úplne flexibilná part time práca z domu alebo z kancelárie (Žilina, Praha)
-medzinárodný tím (7 národností) = angličtina na dennej báze
-super tím mladých ľudí, občasné teambuildingy ⛹
-v kanceláriach fancy občerstvenie (ovocie, snacky, dobrá káva, nápoje...)
-bonus k platu za používanie vlastného zariadenia
-pravidelný firemný bonus od 3tieho mesiaca po nástupe

Informácie o výberovom konaní

Prosím kontaktujte nás IBA vyplnením tohto formulára:

Iba na základe vyplneného formulára si vyberieme vhodných uchádzačov, ktorých budeme kontaktovať. Na inú formu kontaktu (e-mail, Facebook, Instagram...) nebudeme môcť z časových dôvodov reagovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1. Tvoja angličtina musí byť bezproblémová v hovorenej aj v písomnej podobe. Náš tím je medzinárodný a angličtinu používame na dennej báze.

2. Hľadáme niekoho, kto má profesionálnu skúsenosť s multimediálnou tvorbou alebo vyštudovaný grafický dizajn.

3. Základy Java Scriptu alebo HTML sú výhodou, nie však podmienkou.

4. Dobré komunikačné/organizačné schopnosti + pragmatický prístup.

5. Schopnosť učiť sa nové veci - Nevadí, ak niečo nevieš, ak sa to budeš chcieť naučiť. :)

Mynd produkuje 2D/3D animované reklamy a explainer videá pre zákazníkov z celého sveta.

Naše portfólio a info o nás nájdete na stránkach:
Web: https://www.mynd.com/sk/
Facebook: https://www.facebook.com/myndSKCZ/
Instagram: https://www.instagram.com/mynd_sk_cz/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4138741  Datum zveřejnění: 16.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac