Reagujte bez životopisu

Masér / Fyzioterapeut

MyoFit s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zahraničného partnera - sieť súkromných rehabilitačných kliník (Kliniky fyzikálnej rehabilitácie Viedeň, Salzburg, Krems a ďalšie) hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu masér / fyzioterapeut. Ide o zamestnanie priamo pre rakúskeho zamestnávateľa.

Pozícia je určená rovnako pre absolventov vysokoškolského štúdia v odbore fyzioterapeut, stredoškolského štúdia v odbore masér a rovnako pre absolventov masérskych kurzov.

Rakúska nostrifikácia je výhodou, ale pri masérskych činnostiach nie je VYŽADOVANÁ pre nástup do zamestnania. Pre uchádzačov bez nostrifikácie ponúkame možnosť NOSTRIFIKÁCIE nevyhnutnej pre výkon povolania v Rakúsku prostredníctvom našej spoločnosti!

Náplň práce:

masér: vykonávanie masáží, vykonávanie bahenných zábalov, elektroliečba, vodoliečba
fyzioterapeut: každodenná fyzioterapeutická starostlivosť pre pacientov dennej kliniky

ponúkaná brutto mzda:

masér so stredným odborným vzdelaním v odbore masér: 1635,- EUR / mesiac
masér s kurzom: 1300,- EUR / mesiac
fyzioterapeut: 2200 - 2500,- EUR / mesiac

Zamestnávateľ poskytuje ubytovanie za poplatok ( od 200 do 300,- EUR ),
Preplatenie jazykových kurzov a nákladov za nostrifikáciu zamestnávateľom,
Jedná sa o prácu na plný úväzok pre sieť etablovaných súkromných rehabilitačných kliník.

Výberové konanie tvoria dve časti. Prvá časť sa koná na Slovensku. Jej obsahom je preverenie jazykový znalostí a posúdenie vhodnosti kandidáta na základe predložených dokladov o vzdelaní a praxi. Druhá časť sa koná v Rakúsku vo Viedni priamo u zamestnávateľa. Jej obsahom je preverenie odborných zručností.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Kliniky fyzikálnej rehabilitácie Viedeň, Salzburg, Krems - sieť súkromných rehabilitačných kliník.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

masér, fyzioterapeut

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť MyoFit s.r.o. poskytuje od roku 2010 komplexné služby v oblasti sprostredkovania práce v zahraničí. Jedným z hlavných benefitov spoločnosti MyoFit s.r.o. je konkrétne zameranie na pracovný trh Rakúska, Veľkej Británie a Nemecka a úzka špecializácia prevažne na sprostredkovanie práce pre oblasť zdravotnej starostlivosti. Zameranie na konkrétnu oblasť sprostredkovania nám umožňuje poskytovať našim klientom prvotriedny servis v podobe výberu vhodnej pozície pre každého uchádzača, odborných jazykových pohovorov až po poradenstvo pri získavaní potvrdenia o rovnosti vzdelania (Nostrifikácie), ktoré je potrebné pre vykonávanie povolania v zdravotníckych odboroch mimo územia Slovenskej Republiky v iných členských štátoch Európskej Únie.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami. Váš MyoFit Team.

Spoločnosť je držiteľ Osvedčenia na vykonávanie sprostredkovania zamestnania číslo 240-20697.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

prevádzka: Moldavská 3
821 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Ján Cvečka, PhD.
Tel.: +421903234369
E-mail: poslat životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4079041  Datum zveřejnění: 24.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac