Jak Vám poradíme?
Reagujte bez životopisu

Masér - Ubytovanie zadarmo

MyoFit s.r.o.

Miesto práce
Strobl, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
podľa dohody - ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac25200 ročne, 1800 brutto x 14. do roka + daňové úľavy a sprepitné.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zahraničného partnera - rehabilitačný wellnes hotel Strobl pri Salzburgu, (www.kurhotel-strobl.at) hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu masér. Ide o zamestnanie priamo pre rakúskeho zamestnávateľa. Voľné dve pozície, ideálna ponuka aj pre pár.

Pozícia je určená pre klientov, ktorí absolvovali stredoškolské štúdium v odbore masér.

Pre uchádzačov bez nostrifikácie ponúkame možnosť NOSTRIFIKÁCIE nevyhnutnej pre výkon povolania v Rakúsku prostredníctvom našej spoločnosti!

Náplň práce:

masér: vykonávanie masáží, vykonávanie bahenných zábalov, elektroliečba, vodoliečba

Zamestnávateľ poskytuje ubytovanie zadarmo.
13 a 14. plat
Jedná sa o prácu na plný úväzok.
Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.9.2021 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Rehabilitačný wellnes hotel, Strobl pri Salzburgu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

masér

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Spoločnosť MyoFit s.r.o. poskytuje od roku 2010 komplexné služby v oblasti sprostredkovania práce v zahraničí. Jedným z hlavných benefitov spoločnosti MyoFit s.r.o. je konkrétne zameranie na pracovný trh Rakúska, Veľkej Británie a Nemecka a úzka špecializácia prevažne na sprostredkovanie práce pre oblasť zdravotnej starostlivosti. Zameranie na konkrétnu oblasť sprostredkovania nám umožňuje poskytovať našim klientom prvotriedny servis v podobe výberu vhodnej pozície pre každého uchádzača, odborných jazykových pohovorov až po poradenstvo pri získavaní potvrdenia o rovnosti vzdelania (Nostrifikácie), ktoré je potrebné pre vykonávanie povolania v zdravotníckych odboroch mimo územia Slovenskej Republiky v iných členských štátoch Európskej Únie.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami. Váš MyoFit Team.

Spoločnosť je držiteľ Osvedčenia na vykonávanie sprostredkovania zamestnania číslo 240-20697.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Lúčky 5
90851 Holíč

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Anna Cvečková
Tel.: +421949168456
E-mail: poslat životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4133323  Datum zveřejnění: 6.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac