Jak Vám poradíme?

Masér, aj bez rakúskej nostrifikácie

MyoFit s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 770 EUR/mesiac24780 ročne. 13. a 14. plat + daňové úľavy a sprepitné.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zahraničného partnera - sieť súkromných rehabilitačných kliník (Kliniky fyzikálnej rehabilitácie Viedeň, Salzburg, Krems a ďalšie) hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu masér
Pozícia je určená rovnako pre absolventov stredoškolského štúdia v odbore masér s nostrifikáciou ako aj bez.

Rakúska nostrifikácia je výhodou, ale nie je VYŽADOVANÁ pre nástup do zamestnania. Pre uchádzačov bez nostrifikácie ponúkame možnosť NOSTRIFIKÁCIE nevyhnutnej pre výkon povolania v Rakúsku prostredníctvom našej spoločnosti BEZPLATNE. Ušetríte 500 EUR.

Náplň práce:

masér: vykonávanie masáží, vykonávanie bahenných zábalov, elektroliečba, vodoliečba

ponúkaná brutto mzda:

masér so stredným odborným vzdelaním v odbore masér po získaní nostrifikácie: 1770,- EUR / mesiac

Zamestnávateľ poskytuje ubytovanie za poplatok ( od 200 do 300,- EUR ),
Preplatenie nákladov za nostrifikáciu.
Jedná sa o prácu na plný úväzok pre sieť etablovaných súkromných rehabilitačných kliník.

Výberové konanie tvoria dve časti. Prvá časť sa koná na Slovensku. Jej obsahom je preverenie jazykový znalostí a posúdenie vhodnosti kandidáta na základe predložených dokladov o vzdelaní a praxi. Druhá časť sa koná v Rakúsku priamo u zamestnávateľa. Jej obsahom je preverenie odborných zručností.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Kliniky fyzikálnej rehabilitácie Viedeň, Salzburg, Krems - sieť súkromných rehabilitačných kliník.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

masér

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť MyoFit s.r.o. poskytuje od roku 2010 komplexné služby v oblasti sprostredkovania práce v zahraničí. Jedným z hlavných benefitov spoločnosti MyoFit s.r.o. je konkrétne zameranie na pracovný trh Rakúska, Veľkej Británie a Nemecka a úzka špecializácia prevažne na sprostredkovanie práce pre oblasť zdravotnej starostlivosti. Zameranie na konkrétnu oblasť sprostredkovania nám umožňuje poskytovať našim klientom prvotriedny servis v podobe výberu vhodnej pozície pre každého uchádzača, odborných jazykových pohovorov až po poradenstvo pri získavaní potvrdenia o rovnosti vzdelania (Nostrifikácie), ktoré je potrebné pre vykonávanie povolania v zdravotníckych odboroch mimo územia Slovenskej Republiky v iných členských štátoch Európskej Únie.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami. Váš MyoFit Team.

Spoločnosť je držiteľ Osvedčenia na vykonávanie sprostredkovania zamestnania číslo 240-20697.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

prevádzka: Moldavská 3
821 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Ján Cvečka, PhD.
Tel.: +421903234369
E-mail: poslat životopis
ID: 4156211  Datum zveřejnění: 6.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 770 EUR/mesiac