Reagujte bez životopisu

Zákaznická podpora/Back office

mypinbuttons s.r.o.

Místo práce
Poštovská, Brno-střed, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 Kč/měsícpo zaučení až 30 000 Kč + každý rok zvýšení platu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- E–mailová a telefonická komunikace se zákazníky - primární je pro nás kvalitní zákaznický servis, na kterém si zakládáme. Proto hledáme někoho, kdo je vstřícný, milý, empatický a umí najít zákazníkovi vždy konstruktivní řešení jeho problému.
- Kontrola objednávek v interním systému - máme na míru vytvořený systém, který je intuitivní a velice brzy tě v něm naučíme pracovat.
- Evidence a zajištění spotřebního materiálu - postupně budeš také kontrolovat a objednávat obalové materiály apod. u dodavatelů.
- Výpomoc s administrativními záležitostmi.
- Plánování směn pro výrobu - vytvoříš jednoduchou tabulku dle odhadované práce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Smlouvu HPP s hrubou mzdou 28 000 Kč - po zaučení až 30 000 Kč + každý rok zvýšení platu.
- Kolektiv plný mladých pohodářů - jsme tým mladých lidí, kteří spolu tráví čas i mimo svou pracovní dobu.
- Vstřícnost a trpělivost při zaškolení - jednáme na rovinu, pomáháme si a máme podporujícího šéfa, který nás rozvíjí.
- Plně vybavenou kuchyňku - výborná káva, čaj, pití a jiné zdarma.
- Placený kurz AJ - plánujeme si rozvíjet své znalosti a přibrali bychom tě.
- Sportovní aktivity - jóga, plavání, kolektivní sporty - sportuješ? Rádi tě v tom podpoříme.
- Teambuildingové aktivity, večírky - minimálně 2x do roka pořádáme firemní večírky a také různé aktivity, které utužují naše vztahy.
- Kancelář v centru Brna na Poštovské. Po zaučení možnost také částečný home office.
- Pravidelná pracovní doba - PO - PÁ, 9 - 17 hod.

Informace o náboru

Nejsi si jistý, zda splňuješ všechny požadavky? Neváhej se nám ozvat i tak. Hledáme především někoho, kdo bude ochotný se učit a budeme si spolu rozumět.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Reklamní a dárkové předměty

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vstřícnost, empatie, příjemné vystupování - vždy se snažíme najít zákazníkovi konstruktivní řešení jeho problému.
- Znalost ČJ - se zákazníky komunikujeme e-mailem i telefonicky.
- Poradit si i v náročnější situaci - máme také vytíženější období, ale většinu roku se není čeho obávat.
- Organizovat a plánovat - pomůže ti to při práci na více úkolech během dne.
- Znalost polského a německého jazyka výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Vyrábíme malé reklamní a dárkové předměty, především placky, klíčenky, magnety apod.
ID: 4460587  Datum zveřejnění: 5.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc