Pracovník logistického centra

N2People B.V.

Miesto práce
Holandsko
Mzdové podmienky (brutto)
od 10.92 Eur a vyššie plus príplatky za nadčasy a zmennosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia so zákazníckymi zásielkami za využitia najmodernejších technológií
- premiestňovanie tovaru vysokozdvižnými, paletovými a elektrickými paletovými vozíkmi
- súčasťou vašej pracovnej náplne bude i manipulácia s objednávkami
- balenie tovaru a spolupráca a riešenie problémov s ostatnými oddeleniami
- dodržiavanie prísnych bezpečnostných, kvalitatívnych a prevádzkových noriem

- kariérny aj platový rast
- práca vhodná pre mužov, ženy a páry
- holandská pracovná zmluva
- ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom
- zdravotného poistenia, sociálneho poistenia, zdanení príjmu atď.
- zabezpečená doprava z miesta ubytovania do zamestnania, alebo možnosť
používať vlastný automobil - cesta preplácaná, bicykel.
- prax nie je podmienkou, možnosť interného zaúčenia
-pracuje sa 40 hodín týždenne
- dvoj- troj- štvorsmenná prevádzka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Holandská personálna agentúra N2People Venray.
www.n2people.nl

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

N2People
Naša stratégia "Future at work" znamená nový pohľad na budúcnosť. Táto budúcnosť je o flexibilnej práci a sprostredkovaní (medzinárodných) pracovných síl. Chceme prilákať kvalifikovaných pracovníkov a venovať veľký dôraz individuálnemu rozvoju zamestnancov. Pracujeme na hľadaní nových riešení týkajucich sa prispôsobenia sa súčasným požiadavkám trhu práce, ale samozrejme ponúkame oveľa viac ako len prispôsobenie sa. Zameriavame sa na automobilový, logistický, výrobný a kovopriemysel. Tieto odvetvia vyžadujú odborníkov a hĺbkové znalosti výrobných procesov. Vytváraním tímov pre konkrétne odvetvie v rámci našej spoločnosti môžeme ponúknuť túto pridanú hodnotu našim klientom. Veríme, že toto je budúcnosť pre flexibilnú prácu a iba potom budeme môcť spoločne rásť smerom k tejto budúcnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3191147  Datum zveřejnění: 4.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 10.92 Eur a vyššie plus príplatky za nadčasy a zmennosť