Vodiči MKD, sk.C+E

NAD TRNAVA s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
1850

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- doprava megovými súpravami
- starostlivosť o vzhľad a čistotu vozidla
- zodpovednosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť a profesionalita

* víkendy doma, práca v 1-osádke
* pridelené auto
* trvalý pracovný pomer s nárokom na dovolenku (nie turnusová práca)
* možnosť záloh
* stabilný výplatný termín
* dodržiavanie pracovného času vodiča
* preplácanie pracovných pomôcok a doplnkov do kabíny
* ústretovosť

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme vodičov na medzinárodné prepravy.
Jazdí sa SK-DE-SK a SK-A-SK.
Nie turnusy. Víkendy doma.
- čistá mzda 1600€ a viac
(620€ v čistom/800€ v hrubom na páske + 45€ diéta za každý odpracovaný deň)
-v prípade soboty je diéta 70€/nedeľa 80€

Ak Vás oslovila ponúkaná pozícia, zašlite nám životopis na uvedený e-mail príp. adresu, alebo zavolajte kontaktnej osobe a dohodnite si termín pohovoru.

Pohovory sa uskutočňujú na adrese:
kancelária NAD Trnava s.r.o.
areál Empark, Sereďská 247/4012
917 05 Trnava- Modranka

Zaslaním životopisu a motivačného listu, uchádzač súhlasí s tým, aby spoločnosť NAD Trnava s.r.o. spracovala osobné údaje uvedené v týchto dokumentoch. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané v našej spoločnosti výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme. V prípade žiadosti o ukončenie spracúvania pred uvedeným termínom, nám to písomne oznámte.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za účasť, vyhradzujeme si právo odpovedať iba vybraným uchádzačom, ktorí spĺňajú stanovené podmienky.
Ďakujeme za vašu ochotu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- VP skup.C+E
- kvalifikačná karta vodiča
- zdravotná a psychická spôsobilosť
- digitálna karta do tachografu
- prax
- orientačné schopnosti

Sme dopravná firma z Trnavy so zameraním medzinárodnú dopravu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3355899  Datum zveřejnění: 9.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1850