Lektor Zdravé 5

Nadační fond Albert

Radlická 117, 15800 Praha 5, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Okres Písek, Okres Strakonice, Okres Tábor, Okres Rokycany
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmínky (brutto)
120 Kč za 1 hodinu práce

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vzdělávací program pro děti základních a mateřských škol Zdravá 5 vedený formou her a soutěží o správné výživě. Příprava jednoduchých zdravých pokrmů studené kuchyně, základy správného stolování. Práce je vhodná pro ženy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Dlouhodobé zkušenosti s unikátním a populárním projektem
• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti a jejího nadačního fondu
• Časová flexibilita - vhodné pro matky s dětmi nebo bývalé pedagogy

Informace o náboru

Źivotopis a motivační dopis zasílejte na email [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

pedagogika, nutriční poradenství

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Pedagogické zkušenosti – práce s větší skupinou dětí (bývalý pedagog)
• Komunikativnost - nadprůměrná úroveň, „vysvětlovací“ typ
• Charismatická osobnost – schopnost zaujmout dětské publikum, „showman“
• Kreativita
• Zodpovědnost a loajalita
• Zájem o zdravou výživu - základní znalosti o zdravé výživě podmínkou, kurz zdravé výživy výhodou
• Zájem o vaření - příprava jednoduchých, ale kreativních receptů studené kuchyně, záliba ve vaření + šikovnost
• Flexibilita – vyučování 2 - 3x týdně od 7:30-13:00
• Vlastní automobil - cestování do okolí max. 50km, cestovní náhrady hrazeny
• Spolupráce – dlouhodobě, možnost na ŽL nebo DPP/DPČ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nadační fond Albert byl zřízen za účelem podpory zdravého životního stylu dětí i jejich rodičů a podpory vzdělávání, integrace a rozvoje dětí ze sociálně znevýhodněných skupin. Toto poslání je naplňováno prostřednictvím pravidelného grantování a realizací vlastních projektů. Od roku 2004 provozuje značka Albert celorepublikový vzdělávací program zaměřený na správnou výživu Zdravá 5. Je určený pro děti a jejich rodiče a hravou formou přibližuje zásady zdravého stravování. Kromě podpory zdravého stravování a životního stylu v rámci programu Zdravá 5 se věnuje i sociální oblasti. Cílem aktivit v sociální oblasti je zvýšení příležitostí na plnohodnotný samostatný život u dětí a mladistvých v rizikových rodinách a v různých formách náhradní výchovy. Jedná se zejména o projekty, které se zaměřují na oblast prevence, vzdělávání a rozvoje potenciálu dětí. Tím se zvyšuje jejich šance uplatnit se v běžném životě.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3181684  Datum zveřejnění: 7.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 120 Kč za 1 hodinu práce