Skladník - od 25 000 Kč

Nagel Česko s.r.o.

Místo práce
Zděbradská 68, 25101 Říčany, Jažlovice, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč - po zapracování 30 000 - 32 000 dle výkonu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• nakládka a vykládka zboží
• kompletace zboží
• práce v suchém i chlazeném skladu
• práce s nízkozdvižným nebo vysokozdvižným vozíkem

Zaměstnanecké výhody, benefity

• nástupní mzda 24 000 Kč + 1 000 Kč
• výkonnostní bonus
• smlouvu na dobu neurčitou
• příspěvek na stravování - stravenky v hodnotě 100 Kč
• 25 dní dovolené
• náborový příspěvek - 10.000 Kč
• příplatky za práci přesčas
• příplatky za noční práci
• příplatky za práci o víkendu
• možnost bezplatného získání/obnovení průkazu na NZV, VZV
• po odpracování 1 roku automatické navýšení základní mzdy

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte. Kontaktní osobou je Lucie Ermová, tel. 734 511 247, e-mail: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nagel-Group je německá rodinná firma s mezinárodním přesahem podnikající již od roku 1935 v oboru logistiky potravin. Společnost dlouhodobě patří mezi přední evropské společnosti ve svém oboru a zároveň je jedničkou na německém trhu. V České republice poskytuje své služby od roku 1999, a to prostřednictvím své dceřiné společnosti Nagel Česko s.r.o., v Říčanech u Prahy a v Želatovicích u Přerova.
ID: 3224986  Datum zveřejnění: 13.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 Kč - po zapracování 30 000 - 32 000 dle výkonu