Sales Assistant Freddy

NALTEP s.r.o.

Místo práce
Českomoravská, Praha 9, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.11.2022
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsícměsíční odměny až 5.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš stabilní práci na HPP v Praze? Zajímá Tě móda? Jsi komunikativní, flexibilní, pracovitá, energická a spolehlivá?
Máš zkušenosti s prodejem? Tak možná právě Tebe hledáme!
Tvojí náplní práce bude prodej italské módy značky Freddy na kamenné prodejně v Praze. Kontrola zboží, příjem zboží, prodej na kase, příprava e-shop balíčků, komunikace se zákazníkem, úklid prodejny atd..

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci v usměvavém kolektivu
- bonusový program s možností až 5.000 Kč / měsíčně k platu
- možnost růstu
- stabilní a příjemné prostředí v Galerii Harfa nebo Westfield Chodov
- zaměstnaneckou slevu
- uniformu a další...

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Mírně pokročilý
Windows 10 - Mírně pokročilý
Google Sheets - Mírně pokročilý
Shoptet - Úplný začátečník

Praxe na pozici/v oblasti

prodej

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Příjemné vystupování vůči zákazníkům, snaha učit se, samostatnost a preciznost při řešení úkolů. Schopnost vycházet v týmu lidí.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost je výhradním distributorem pro Italskou značku Freddy. U nás v ČR naše společnost byla prvním prodejcem známých Freddy kalhot.
ID: 4431982  Datum zveřejnění: 25.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc