Sociální pracovník/ce

Nalžovický zámek, poskytovatel sociálních služeb (MPSV)

Místo práce
108, 264 01 Příčovy, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené (26353)

Pracoviště a kontakty

Firma:Nalžovický zámek, poskytovatel sociálních služeb, IČ 42727243
Pracoviště:Nalžovický zámek, poskytovatel sociálních služeb- Příčovy, Příčovy 108, 264 01 Sedlčany

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 21000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: sociální pracovník/ce
Náplň práce:
vedení sociální agendy ve službách domov pro osoby se zdravotním postižením, chráněné bydlení a sociálně terapeutické dílny, hájení práv klientů, zabezpečení komunikace s rodinou a opatrovníkem klienta, jednání se správními orgány, úřady či soudy, spolupráce na tvorbě standardů kvality, přímá práce s klienty, vedení dokumentace klientů, koncepční práce na zvyšování kvality služby
Požadavky:
vzdělání - min. VOŠ sociální, sociální práce, speciální pedagogika nebo příbuzné obory dle zákona č. 108/2006 Sb., výborná znalost standardů kvality a legislativy v oblasti sociálních služeb, min. 2 roky praxe v práci s klienty, výhodou znalost problematiky a zkušenosti práce s mentálně postiženými klienty, aktivní řidič - sk. B podmínkou, uživatelská znalost práce s PC, výborné koordinační a komunikační dovednosti, schopnost pracovat systematicky, časová flexibilita, kladný vztah k lidem se zdravotním postižením.
Nabízíme:
nástup dle dohody (ideálně od 1.12.2016), pracovní poměr na dobu určitou - zástup za MD, plat odpovídající nařízení vlády 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (od 15 000 Kč do 21 000 Kč dle dosažené praxe a pracovních výsledků)
Přihlášky do výběrového řízení prosím zasílejte do 20.11.2016 na email: [email protected]
Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat: 1) profesní životopis, 2) motivační dopis (kde mmj. uveďte, proč se o nabízenou pozici ucházíte a co od ní očekáváte, jaké konkrétní zkušenosti, znalosti a dovednosti nám můžete nabídnout).

Poslední změna:2016-11-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 11689200729

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání