Business & Data Analyst

NAOS SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Na Strži, Praha 4, Česko
Termín nástupu
ihneď
Od 1 500 EUR/mesiacUvedená mzda je minimálna hranica, na základe tvojich skúsenosti sa môžeme o finálnom ohodnotení určite porozprávať :)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zohraného, priateľského kolektívu Finančného oddelania hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Business Data Analyst do nášho officu v Prahe. U nás sa rozhodne nudiť nebudeš – pracujeme v malej firme, kde si najlepšie spôsoby ešte len hľadáme a procesy práve vytvárame. Pokiaľ máš rád výzvy, chuť veci zlepšovať a svojou aktivitou priamo ovplyvňovať procesy vo firme, rozhodne čítaj ďalej.

Koho hľadáme :
- Proaktívneho a flexibilného Data Analytika s Business pohľadom na čísla, schopného robiť „tlmočníka“ medzi IT, číslami a Businessom.

Čo od teba očakávame :
- Je pre teba dôležité rozumieť súvislostiam a pochopiť business, vidieť zmysel svojej práce, prinášať nové nápady a riešenia, vieš proaktívne identifikovať riziká a prípadné nekonzistentnosti reportov
- Chceš mať voľné ruky a pri práci rozmýšľať - dokážeš si určiť priority, získať všetky potrebné podklady, analyticky zhodnotiť získané informácie a pripraviť návrh riešenia
- Uvedomuješ si, že nikto nie je dokonalý a nebojíš sa požiadať o radu či poskytnúť otvorený feedback, máš chuť učiť sa nové veci
- Prácu v malej pobočke považuješ za výhodu a tešíš sa z komplexnosti svojej práce
- Komunikácia nie je pre teba otrava – vieš povedať zložité veci jednoducho, dokážeš vystihnúť podstatu a vysvetliť výsledky svojej práce (aj v angličtine)
- Máš CAN DO prístup a si ochotný prejsť extra mile

Tvojou hlavnou náplňou práce bude :
- Základom bude spravovať nastavenia systému – pochopiť / zadefinovať procesy, štruktúru dát, uživateľské role, prepojenie s inými systémami
- Následne spracovanie dát do user friendly podoby tzn. jednoducho, prehľadne, zrozumiteľne. My máme vizuálne vnímanie, preto reporty musia byť „pekné“ a farebné, kde na prvý pohľad udrie do očí, čo chceme povedať
- Niekedy ťa poprosíme aj o prezentovanie výsledkov - vedieť vysvetliť, nie iba popísať - kolegom a tiež manažmentu

- Hlavné je byť support – tzn. snažiť sa pomôcť kolegom so zadefinovaním zadania, ukázať možnosti systému, proaktívne navrhovať riešenia, ale aj pripraviť dokumentácie, užívateľský manuál / inštrukcie k existujúcim aj novým procesom

- A na záver budeš zastrešovať rolu užívateľského administrátora IS (v spolupráci s poskytovateľmi a IT supportom; napr. definovanie užívateľských prístupov, vytváranie / zmena procesov; definícia štruktúry master dát; navrhovanie, konfigurovanie a realizácia dátových prenosov medzi databázami)

- meriame výsledky, nie čas strávený v office
- venujeme ti náš čas a energiu a očakávame plné nasadenie
- dôverujeme, nechávame voľnosť a zároveň očakávame výsledky
- dynamický tím u nás nie je fráza
- našim motom je „CARE FIRST“, pomáhame Ti starať sa o seba a relaxovať - dostaneš kávu, čaj a ovocie na doplnenie energie, multisport kartu a príspevok na wellbeing formou kafetérie
- ďalšie si necháme ako prekvapenie pre úspešných kandidátov

Informácie o výberovom konaní

K životopisu nám prosím pripoj aj motivačný list.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Expert (C2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
SQL - Pokročilý
Microsoft Power BI - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

3

- minimálne 3 roky skúsenosti v oblasti business/data analýz
- MS Excel na expertnej úrovni
- Business angličtina na komunikatívnej úrovni – C1
- SQL – mierne pokročilý
- skúsenosti s PowerBI (alebo obdobné)
- veľkou výhodou sú skusenosti s Helios, SAP, Business Central – prechodom medzi systémami

Slovenské zastúpenie francúzskej dermatologickej spoločnosti NAOS, ktorá združuje značky BIODERMA, Institut Esthederm a Etat Pur, s vedúcou pozíciou na trhu. Sme malá pobočka – u nás nie si len jeden z mnohých, každý je viditeľný a dôležitý. Viac o nás si môžete pozrieť na našej stránke www.naos.com/sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3969677  Datum zveřejnění: 17.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac