Technický pracovník oddělení služeb správy památkových objektů

Národní památkový ústav (MPSV)

Místo práce
Na Perštýně 356, 110 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech (21495)

Pracoviště a kontakty

Firma:Národní památkový ústav, IČ 75032333, http://www.npu.cz
Pracoviště:Národní památkový ústav - územní odborné pracoviště v hl.m. Praze, Na Perštýně 356/12, Staré Město, 110 00 Praha 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
• Technická podpora řízení aktivit v oblasti prezentace objektů na celostátní úrovni
• Práce s redakčními systémy, web. str., mobilními aplikacemi a spolupráce na dalším rozvoji technické podpory
• Technická podpora projektu „Klíč k památkám“ včetně implementace a aktualizace SW
• Průběžná kontrola funkčnosti webprezentací, vstupenkového a rez. systému, problematika on-line platební brány a internetového připojení
• Průběžná statistika návštěvnosti, stratifikace návštěvníků, vyhodnocování získaných dat směrem k vedení NPÚ
• Poskytování podpory služeb návštěvnického provozu objektů
Požadujeme:
• min. středoškolské vzdělání
• pečlivost, spolehlivost, smysl pro detail
• výborná znalost práce s PC, (MS Office – Excel na úrovni pokročilého uživatele),
• hlubší orientace v aktuálních informačních technologiích a systémech
• znalost práce s redakčními systémy web. stránek a mobilních aplikací
• výborná znalost ČJ
• zodpovědnost, samostatnost, organizační a komunikační schopnosti,
• cizí jazyk výhodou
• řidičské oprávnění skupiny B
• časová flexibilita, mobilita
Nabízíme:
• platové zařazení dle zák. 262/2006 Sb. a Nařízení vlády č. 564/2006 Sb., plat. třída 11
• pět týdnů dovolené, příspěvek na stravování
• pružná pracovní doba
• bezplatné vstupy na objekty NPÚ i pro rodinné příslušníky

Poslední změna:2016-10-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 11521850703

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity