Samostatná účetní (včetně mezd)

Národní technický institut s.r.o.

Místo práce
Brno-Starý Lískovec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 účtování přijatých a vydaných faktur,
 vedení a účtování pokladny a bankovních výpisů,
 účtování pravidelných měsíčních položek – vyúčtování služebních cest, vyúčtování výdajů, plynoucích z platebních karet, dohadných účtů,
 pravidelné upomínání dlužníků,
 vedení skladové evidence a evidence majetku, účtování interních dokladů,
 nedokončená (rozpracovaná) výroba
 vyúčtování zálohových plateb, vystavování a kontrola případných zápočtů,
 účtování na střediska a zakázky,
 zpracování přiznání k DPH, kontrolního hlášení, souhrnného hlášení
 daňové přiznání k dani silniční
 zpracování podkladů pro daňové přiznání a účetní závěrku včetně inventarizace rozvahových účtů, spolupráce na auditu společnosti
 statistické výkazy
 zpracování a zaúčtování mezd
 správa exekucí a insolvencí zaměstnanců a požadovaná komunikace s úřady,
 kompletní zpracování agendy nemocenských dávek, ošetřovného člena rodiny, mateřské dovolené,
 zajišťování zákonných odvodů,
 vedení mzdové evidence, statistik a výkazů,
 vystavování potvrzení pro zaměstnance a státní orgány

Zaměstnanecké výhody, benefity

 platové ohodnocení odpovídající zkušenostem,
 zázemí stabilní české strojírenské společnosti,
 možnost účastnit se školení a dále se vzdělávat,
 benefity: Multisport karta, životní a penzijní pojištění, příspěvek na stravování,

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

účetní (ekonomika)

Ostatní znalosti

MS OFFICE (především Excel) - Pokročilý
ekonomické programy - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

samostatná účetní

Osobnostní předpoklady a dovednosti

pracovitost, pečlivost, samostatnost, aktivní přístup, flexibilita a loajalita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme technologická společnost, jejímž hlavním cílem je propojení oblasti vývoje softwaru pro komunikaci s hardwarovými zařízeními použitými v průmyslu, především v oblasti testování a zkušebnictví.
Zabýváme se vývojem analytických nástrojů pro rychlé zpracování a zobrazení dat z různých druhů senzorů, termočlánků či analýzy napětí a deformace prostřednictvím digitální korelace obrazu a jiných smart zařízení.
Poskytujeme konzultační a poradenské činnosti související s BOZP, vedením účetnictví a mzdové agendy.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4006348  Datum zveřejnění: 30.11.2020