Finanční manager - ekonom společnosti. Pracoviště Bystřice u Benešova nebo Praha 7 - Holešovice

NATU s.r.o.

Místo práce
Bubenské nábřeží 306/13, Praha 7-Holešovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsícdle zkušeností a schopností, bonusy/prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozšiřujeme svůj stabilní dynamický tým a hledáme nového kolegu/kolegyni
KLÍČOVÉ ÚKOLY:
- finanční strategie společnosti – ekonomické řízení, finanční controlling, zodpovědnost za archivací účetních dokladů, aktivní účast na kontrolách a jednání s úřady
- řízení a kontrola nákladů, zpracování rozpočtů
- cenotvorba produktů
- zefektivňování firemních procesů, interní směrnice
- zpracování obchodních plánů, analýz a metodik
- úzká spolupráce s vedením firmy, managerem logistiky a nákupu, šéfem výroby, produkt managerem, dále účetní, personalistkou a externí účetní firmou
- možnost účastnit se zahraničních veletrhů

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- zajímavou a stabilní práci
- možnost podílet se na prosperitě společnosti
- příjemné pracovní prostředí, pracoviště buď v Bystřici u Benešova nebo v Praze 7 - Holešovicích
- 2-3 v týdnu možnost práce z domova, vlastní organizace náplně práce a individuální rozvržení pracovní doby
- children-friendly office / firemní školka
- sehraný tým spolupracovníků
- respektování rovnováhy mezi pracovním a osobním životem
- mobilní telefon, notebook, školení
- sleva na firemní výrobky

Informace o náboru

Zaujala Vás tato samostatná a odpovědná práce, a máte zájem o dlouhodobou spolupráci? Pak zašlete, prosím, motivační dopis a Váš strukturovaný životopis v českém jazyce (v PDF/WORD) společně s Vaší aktuální fotografií (pasový formát vložený do CV, max. vel. 100x150 bodů, rozlišení 72 DPI) na:
email: [email protected], Lenka Nozarová, +420 604 270 438, externí personalistka, pověřená výběrem
Do předmětu mailu prosím uveďte: své "Přijmení_Ekonom“.
Bližší informace o zaměstnavateli: www.natu.cz

Průběh výběrového řízení: administrativní kolo s vybranými kandidáty, on-line rozhovor, osobní pohovor.
Vybraní uchazeči splňující požadavky budou kontaktováni max.do týdne od zaslání kompletních podkladů (viz výše). Nebudeme-li Vás v této lhůtě kontaktovat, byli do dalšího kola výběrového řízení upřednostněni jiní uchazeči.
Databáze uchazečů nevedeme.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomie / finance

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Podnikové hospodářství - Pokročilý
Ekonomika - Pokročilý
Finanční účetnictví - Základy

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

ekonomika /finance podniku, ideálně z oblasti retail (prodej, nákup atp.)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

PROFIL ÚSPĚŠNÉHO KANDIDÁTA/tky:
- VŠ vzdělání v oboru financí/ ekonomiky
- Praxe na obdobné ekonomické pozici, ideálně v obchodní oblasti
- Orientace v účetních a daňových zákonech, znalost čtení z rozvah a ekonomických výkazů
- Výborné znalosti MS Excel a velmi dobrá uživatelská znalost PC
- ANALYTICKÉ a prezentační schopnosti
- Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, vytrvalost, pracovitost, rozhodnost
- Týmový hráč
- Výhoda znalost SW ABRA a jazyků ( AJ výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost NATU s.r.o., působíme na trhu 4 roky. Jsme výrobci a prodejci (MO/VO) zdravých potravin z přírodních surovin. Při výrobě nepoužíváme žádné chemické doplňky, dochucovadla či stabilizátory zkrátka nic co by nevzešlo z přírody. Bílému rafinovanému cukru se úplně vyhýbáme. Zakládáme si na prvotřídní kvalitě, ověřeném původu surovin, ruční výrobě a na ochraně životního prostředí. Máme již 3 prodejny Benešov/Praha.

Spojuje nás vášeň pro zdravý životní styl, láska k přírodě, osobní rozvoj a zdravé chutné jídlo. Proto i naše produkty jsou v souladu s filozofií „miluj přírodu, miluj sám sebe“.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4021773  Datum zveřejnění: 18.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc