Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič na návesový sklápač

NDF spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NDF spol s r.o. Trenčianska Teplá prijme vodiča na návesový sklápač na TPP. Prepravy po SK a CZ. Víkendy doma. Požiadavky:VP sk. C+E, platné doklady vodiča:KKV, karta vodiča, zdrav.spôsobilosť, psych. spôsobilosť. V prípade potreby ponúkame bezplatné ubytovanie. Plat 1600-2000,-€. Mzda sa odvíja od počtu najazdených km a hospodárnosti. Kontakt: prá[email protected], tel.:0902924400.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

C, E

NDF s.r.o. je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Vznikla v roku 2001 ako cestná nákladná doprava so špecializáciou na potreby v potravinárskom a stavebnom priemysle, v tejto dobe vozový park obsahoval 5 vozidiel a pracovalo u nás 8 zamestnancov. V dnešnej dobe máme k dispozícii 63 nákladných vozidiel v rôznych modifikáciách napr. valníkové plachtové návesy, vyklápacie návesy, walking floor, silá na prepravu sypkých potravín a tiež štvornápravové stavebné vozidlá. Našou hlavnou náplňou je prepraviť Váš tovar po celej európskej únii. Naším hlavným cieľom je spokojný zákazník. Všetky vozidlá sú vybavené GPS monitorovacím zariadením s nepretržitým dispečingom a servisom. Spokojnosť zákazníkov zaisťujú 4 pracovníci riadenia prepráv.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4573032  Datum zveřejnění: 5.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac