Technický vedoucí Žďár nad Sázavou

NG engineering CZ s.r.o.

Místo práce
Nová 486/32, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmínky (brutto)
50.000-70.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• technické vedení pobočky
• úzká spolupráce s technickým vedoucím v Německu při schvalování projektů
• podpora obchodníků při technických prezentacích u zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj, možnost kariérného postupu
• Osobní přístup
• Plat výrazně převyšující konkurenci díky štíhlému řízení a ploché hierarchii
• Firemní akce
• Dovolenou navíc
• Příspěvek na penzijní/životní připojištění
• Příspěvek na stravné (stravenky)
• Flexi Passy
• Smlouva na dobu neurčitou
• Nápoje na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

CATIA - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Nástup co nejdříve
• Aktivní znalost angličtiny nebo němčiny
• Vzdělání v technickém oboru
• Několikaleté zkušenosti s konstrukcí a vývojem
plastových dílů a konstrukčních skupin pro
automobilový průmysl
• Velmi dobré znalosti Catia V5 nebo NX
• Zaškolení v Německu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NG Group představuje spojení mezinárodně působících poskytovatelů v oblasti Full Service Engineering.

Již přes 20 let splňujeme nejrůznější požadavky zákazníků a to ve
12 různých pobočkách v Německu, Polsku a České republice.

Nám a našim zaměstnancům důvěřují mnohé známé podniky
z různých oblastí.

Angažovaným a kreativním lidem nabízíme individuální kariérní postupy a jedinečnou šanci nastartovat svou kariéru v mezinárodním prostředí.

Chcete se stát součástí NG Group?

Neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

ID: 3267438  Datum zveřejnění: 15.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000-70.000 Kč