Asistent/ka prodeje NEBBIA Westfield Chodov

NEBBIA, s.r.o.

Místo práce
Praha-východ, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsícTvůj plat závisí na počtu dní v kalendářním měsíci a formě úvazku + na tvém aktivním úsilí (přidáme ti i % odměny z dosažených tržeb, odměny za splnění měsíčního plánu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do naší prodejny NEBBIA v nákupním centru Westfield Chodov hledáme šikovné kolegy/ně.
Naše značka je jedna z předních společností na světě, která vyrábí prémiové sportovní oblečení evropské kvality již 25 let.

Jako člen našeho NEBBIA týmu se budeš starat o to, aby na prodejně vše běželo jak má. Od každodenních úkolů a zajištění dodržení konceptu prodejny, až po její neustálý rozvoj a udržení zisku.

Tvou náplní práce bude :

>> odpovědnost za bezproblémový chod prodejny a plnění jejích cílů
>> profesionální zákaznický servis
>> aktivní podílení se na prodeji značky NEBBIA
>> dodržování firemních standardů
>> práce se zbožím: příjem, kontrola a reklamace zboží
>> starost o vizuální vzhled prodejny
>> základní administrativa
>> realizace naší firemní filozofie

Tvoje zkušenosti z maloobchodu se nám budou hodit, na zbytek tě samozřejmě zaškolíme :) Na věku nám nezáleží, naší prioritou je tvůj elán a nadšení pro práci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co tě u nás čeká:

>> otevřená a přátelská atmosféra
>> pracovní oblečení a zaměstnanecká sleva na produkty
>> motivační platové ohodnocení (bonusy z tržeb, odměny za plnění plánu)
>> jistota stálého zaměstnání
>> možnost účastnit se zajímavých workshopů a eventů (NEBBIA talks..)
>> možnost osobnostního růstu

Informace o náboru

Věřím, že tě naše společnost a nabídka oslovila.
Pokud jsi zhodnotil/a, že splňuješ naše požadavky a myslíš, že právě ty jsi tím nejvhodnějším kandidátem, práce v této oblasti je pro tebe number one, tak nám pošli svůj životopis s aktuální fotografií a také nám napiš, co tě nejvíce motivuje a proč se zajímáš o tuto práci.
Životopis (s udělením souhlasu se zpracováním os. údajů) a motivační dopis zašli na e-mail: [email protected] nebo přímo přes profesia.cz.

Děkujeme a vážíme si zájmu každého kandidáta, takže si můžete být jisti, že od nás dostanete odpověď, ať už je jakákoli.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

obchod, manažment, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Jednání se zákazníky - Mírně pokročilý
Microsoft Office - Mírně pokročilý
Merchandising - Základy
Komunikační schopnosti - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

prodejce, asistent/ka prodeje, zástupca vedoucího prodejny

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

PRODEJ je něco, co tě baví a naplňuje, v čem se cítíš komfortně a s čím si dokážeš hravě poradit.
Máš dobrej pocit z toho, že doporučíš a poradíš zákazníkovi ten nej produkt
Zkušenosti s přímým prodejem koncovému zákazníkovi jsou pro tebe samozřejmostí,
Zkušenosti s vedením maloobchodní provozu budou jen výhodou, a pokud dokážeš manažovat lidi, tak jsi jednou nohou ve firmě ;-)
Příjemné vystupování a výborné komunikační dovednosti, prozákaznický přístup,
Smysl pro detail

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Fitness & bodybuilding oblečení určené pro ty nejlepší atlety, ale i nadšence fitness a sportu! NEBBIA je momentálně prodávána na 5 kontinentech a více než 50 různých zemích přes síť B2B partnerů, kamenných prodejen na SK/CZ a online koncovým zákazníkům :-) Přečti si více o nás v BIO: https://nebbia.fitness/sk/p/o-spolocnosti
Těšíme se na tebe!

Yes
You
Can

www.nebbia.fitness
ID: 4166140  Datum zveřejnění: 23.10.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc