Kontrolor-metodik oddělení realizace auditu výkonnosti

Nejvyšší kontrolní úřad

Místo práce
Jankovcova 2, Praha 7-Holešovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zapojení do kontrolní činnosti hospodárnosti, efektivnosti a účelnosti programů,
projektů, veřejných zakázek a dalších intervencí, které realizují zejména ústřední
orgány státní správy
• monitoring a analýza klíčových ukazatelů výkonnosti u vybraných oblastí veřejného
sektoru
• spolupráce se zahraničními nejvyššími kontrolními institucemi
• zpracování stanovisek k materiálům ústředních orgánů státní správy a komunikace s
jejich zástupci

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavou a perspektivní práci ve významné státní instituci
• roční adaptační proces po nástupu
• průběžné prohlubování kvalifikace a možnost profesního a finančního růstu
• plat podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 2, osobní a další příplatky
• pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
• zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenky, dětská
skupina, odborné vzdělávání)
• vhodné i pro OZP
• nabídka je vhodná i pro absolventy

Informace o náboru

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 21. 12. 2018 elektronicky, případně poštou na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Jankovcova 2, 170 04 Praha 7.

V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímání přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vysokoškolské vzdělání magisterského/inženýrského
studijního programu
• analytické schopnosti (rozbor výzkumného
problému po věcné stránce), schopnost syntézy (při
interpretaci výsledků)
• uživatelskou znalost práce s aplikacemi MS Office
• schopnost týmové práce, flexibilitu, zodpovědnost,
pracovní nasazení, pečlivost, přesnost a spolehlivost
• znalost anglického jazyka minimálně úrovni B2
Evropského referenčního rámce (CEFR) výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nejvyšší kontrolní úřad je nezávislá kontrolní instituce, jejímž posláním je kontrolovat hospodaření státu – a to jak na straně příjmů, tak na straně výdajů. Úkolem NKÚ je poskytovat zpětnou vazbu tvůrcům a vykonavatelům politik státu, aby věděli, jak a za jakou cenu se tyto politiky podařilo naplnit, do jaké míry byly účinné a jaké měly ekonomické a další dopady. NKÚ předkládá vládě, Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR, Senátu Parlamentu ČR, ale i odborné a široké veřejnosti nezávislé a nestranné informace o tom, zda byly prostředky státu vynaloženy účelně, hospodárně a efektivně a zda při tom byly dodrženy právně závazné normy. Smyslem NKÚ je odpovědět na otázku, zda a do jaké míry přispěly veřejné prostředky ke kýženému zlepšení stavu, a upozornit na slabiny v rámci jejich vynakládání.
ID: 3563535  Datum zveřejnění: 19.12.2018