Referent/ka do odboru hospodářské správy

Nejvyšší kontrolní úřad

Místo práce
Jankovcova 2, Praha 7-Holešovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• komplexní koordinace postupů při zadávání veřejných zakázek NKÚ,
• zajištění technického zabezpečení Úřadu včetně agendy úklidu, obsluhy a servisu AV techniky, orientačního systému budovy, hlášení a následné kontroly odstranění závad,
• zpracovávání výkazů ČSÚ, daňových přiznání k daním z nemovitostí, hlášení o znečištění ovzduší, žádostí o povolení nákupu topného plynu a dalších,
• příprava podkladů souvisejících s majetkovou agendou pro tvorbu rozpočtu,
• příprava podkladů pro manažerské rozhodování,
• kontrola dodávek a správnosti faktur,
• zajišťování údržby a rekonstrukcí bytů NKÚ,
• podpora územních pracovišť NKÚ při údržbě a opravách včetně zajištění změn dislokace,
• zpracovávání a připomínkování návrhů vnitřních předpisů a dalších jiných předpisů,
• jednání s orgány státní správy – HZS, SÚ, KN, atd.,
• podpora při správě a udržování školicího střediska (zajišťování oprav, rekonstrukcí, revizí a kontrol technických zařízení),
• manipulace s inventářem,
• řízení referentských motorových vozidel.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavou práci ve významné státní instituci,
• plat podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 2,
• pracovní pozici s pracovním poměrem na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou,
• zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, stravenky, dětská skupina)

Informace o náboru

Místo výkonu práce: Praha.
Možný nástup: dohodou
Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 11. 10. 2019 na e-mail: [email protected], případně poštou na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Jankovcova 1518/2, 170 04, Praha 7.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

stavební vzdělání výhodou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání technického zaměření (stavební vzdělání výhodou),
• praxe v oboru výhodou, možno i absolvent,
• znalost práce na PC (Word, Excel, znalost AutoCAD nebo obdobného kreslícího programu výhodou),
• dobrý fyzický stav,
• ŘP skupiny B,
• komunikativnost a schopnost týmové práce,
• časová flexibilita,
• bezúhonnost, pracovní a morální spolehlivost,
• znalost a zkušenost se zákonem o veřejných zakázkách výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nejvyšší kontrolní úřad je nezávislá kontrolní instituce, jejímž posláním je kontrolovat hospodaření státu – a to jak na straně příjmů, tak na straně výdajů. Úkolem NKÚ je poskytovat zpětnou vazbu tvůrcům a vykonavatelům politik státu, aby věděli, jak a za jakou cenu se tyto politiky podařilo naplnit, do jaké míry byly účinné a jaké měly ekonomické a další dopady. NKÚ předkládá vládě, Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR, Senátu Parlamentu ČR, ale i odborné a široké veřejnosti nezávislé a nestranné informace o tom, zda byly prostředky státu vynaloženy účelně, hospodárně a efektivně a zda při tom byly dodrženy právně závazné normy. Smyslem NKÚ je odpovědět na otázku, zda a do jaké míry přispěly veřejné prostředky ke kýženému zlepšení stavu, a upozornit na slabiny v rámci jejich vynakládání.
ID: 3772974  Datum zveřejnění: 26.9.2019