Manažer obchodního oddělení - nástup ihned - i bez praxe

Nelson Services, s.r.o. v likvidaci

Místo práce
Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
22.05.2019
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš poznat nový obor? Nemáš žádné pracovní zkušenosti? Nebojíš se nových věcí? Jsi komunikativní? Ovládáš základní znalost práce na PC? Umíš zvednout telefon a volat? A chceš to dělat? Pokud sis alespoň jednou odpověděl ANO, jsi náš!!!

Každý den se budeš věnovat našim stávajícím i novým klientům a poskytovat jim plnou podporu při zprostředkování obchodu na tuzemských i zahraničních trzích.
Tvým úkolem je klienta informovat o jeho možnostech a pomoci mu zvolit správně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

ýsledky jsou u nás odměňovány nadstandartním finančním ohodnocením, které nenajdeš u ostatních firem působících na českém trhu.

Žádný učený z nebe nespadl, a my Ti proto poskytneme veškerou podporu a zaškolení, možnost profesního vzdělávání a prostor pro stálé zlepšování.

Snahu a cílevědomost umíme ocenit. Čeká Tě nadstandardní platové ohodnocení rozdělené na pevnou a pohyblivou složku v rozmezí 25 – 40 000 korun přímo úměrné Vaší aktivitě a odvedené práci.

Informace o náboru

Pošli své CV prostřednictvím odpovědního formuláře.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pokud si troufáš, máš ukončené středoškolské vzdělání, jsi bezúhonný, komunikativní, spolehlivý a hlavně máš chuť vydělávat peníze, tak nás oslov!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

We are well functioning company, dealing with capital markets having recindency is seeking a forex developer. You won´t be only a forex developer. You will be a part of investment team. You will be a reinforcement for the results and a friend for a colleagues. You will help with the online strategy and form a virtual world. You will have the opportunity to realize whatever that will get forward our results especially in matter of quality and relevance.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3157007  Datum zveřejnění: 22.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 50 000 Kč/měsíc