Junior / senior obchodník – finance, FOREX, 30-60 000 Kč

Nelson Markets, s.r.o.

Místo práce
Hvězdova, Praha 4-Nusle, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 55 000 Kč/měsíc+ bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš klient, mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí na trhu, hledá do svého stávajícího teamu příjemné a komunikativní spolupracovníky.

Hlavním úkolem této pracovní pozice je aktivní budování a rozvoj vztahů s klienty společnosti.

Další náplň práce:
- zajišťování technické a administrativní podpory klientům společnosti
- komunikace s novými i stávajícími klienty společnosti (e-mail, telefon)
- kontrola, support, reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí (kanceláře v centru Prahy)
- fixní mzdu + bonusy + motivační provize (po zapracování, v průměru (FIX + bonusy) cca 30-55 000 Kč, vše dle vlastní aktivity a výsledků práce)
- práci na HPP (případně IČO, dle dohody s kandidátem)
- propracovaný systém vzdělávání a tréninků zaměřených především na zlepšení vlastních komunikačních dovedností a s tím spojené školení - vše, samozřejmě, plně hrazené firmou
- aktivní podporu nadřízených, velmi dobrý stabilizační program
- možnost zvyšování svých profesních znalostí - jde o pozici s možným kariérním postupem
- práci v dobrém a pracovitém týmu
- nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uvítáme:
- řádně ukončené SŠ/SOU vzdělání - bez omezení oboru vzdělání
- čistý trestní rejstřík
- dobré komunikační schopnosti
- dobrou znalost českého jazyka (cizí jazyk výhodou, ne podmínkou)
- uživatelskou znalost práce na PC
- aktivní proklientský přístup
- ochotu učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nelson Markets, s.r.o. je lídr v poskytování komplexních služeb pro kapitálové trhy v Evropě. Působnost ve 13 státech světa zaručuje stabilní prostředí, růst společnosti a dobré jméno společnosti. Vzhledem k velkému růstu společnosti rozšiřujeme naše oddělení.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3782305  Datum zveřejnění: 8.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 55 000 Kč/měsíc+ bonusy