Reagujte bez životopisu

Hledáme mladé posily do týmu - Obchodník

Nelson Markets, s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 55 000 Kč/měsíckurzy, školení, bonusy, prémie, mobilní telefon, občertsvení na pracovišti, závodní stravování, kafetérie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nelson Markets, s.r.o. hledá novou kolegyni nebo kolegu na pozici Junior reprezentant.
Dobrý obchodník patří vždy mezi nejpoptávanější joby. Průměrný obchodník u nás nesplňuje očekávání své firmy, která to však často neumí změnit. Proč? Protože velká většina firem ani neví, co by měl obchodník dobře umět, aby byl úspěšnější…
My to víme! Naučíme tě jen to, co skutečně vede k úspěchu v salesu.Můžeš, ale nemusíš mít s obchodováním zkušenosti! Hlavní jsou pro nás tvé předpoklady pro tenhle job a chuť je rozvíjet.
V tom ti pomůžeme určitě!
Náplň práce:

- práce se svěřenou databází, vedení agendy klientů společnosti
- účast na obchodních jednáních
- úzká spolupráce se zkušenějšími členy týmu
- účast na školeních, sebevzdělávání
- komunikace s potenciálními klienty (email, telefonicky nebo osobně)
- marketingové kampaně cílené na klienty
- administrativní činnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

-práci v moderních kancelářích
- přátelskou atmosféru v příjemném pracovním prostředí
-spolupráci s odborníky ve svém oboru
-příležitost pro svůj kariérní růst a rozvoj v prestižním oboru
-teambuildingové akce a zahraniční stáže

Informace o náboru

Svůj životopis můžete zaslat naší HR, která vás bude kontaktovat s pozvánkou k osobnímu pohovoru, na kterém získáte kompletní informace o této pozici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

CiviCRM - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- dokončené SŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy)
- uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel)
- ochota se vzdělávat a rozvíjet dovednosti
- reprezentativní vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nelson Markets, s.r.o. je lídr v poskytování komplexních služeb pro kapitálové trhy v Evropě. Působnost ve 13 státech světa zaručuje stabilní prostředí, růst společnosti a dobré jméno společnosti. Vzhledem k velkému růstu společnosti rozšiřujeme naše oddělení.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3876151  Datum zveřejnění: 21.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc