Reagujte bez životopisu

Hledáme referent/ka informačního a konzultačního servisu - vhodné pro absolventy

Nelson Markets, s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsícprémie/bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká bude Vaše náplň práce?

- komunikace s potenciálním klientům, jejichž výsledkem jsou sjednané schůzky
- vedení obchodních jednání
- tvorba kalkulací a nabídek
- péče o stávající klienty a zakázky, jimiž se stanete partnerem a poradcem
- neustálá analýza trhu za cílem zefektivňování služeb
- budování a podpora brandu
- zodpovědnost za plnění stanovených cílů
- administrativa, systém CRM

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:

- zázemí prosperující společnosti s rostoucím podílem na českém i evropském trhu
- práce na HPP
- platové ohodnocení – fixní plat + bonusy z prodeje (neomezené bonusy)
- pc, mobilní telefon
- flexibilní pracovní doba
- působnost: ČR (dle preferencí)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

CRM (Customer Relationship Management) - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme

- dobré komunikační schopnosti
- uživatelskou znalost práce na PC
- trestní bezúhonnost a slušné vystupování
- český jazyk je výhodou - ne podmínkou!
- práce je vhodná pro absolventy nebo studenty VŠ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nelson Markets, s.r.o. je lídr v poskytování komplexních služeb pro kapitálové trhy v Evropě. Působnost ve 13 státech světa zaručuje stabilní prostředí, růst společnosti a dobré jméno společnosti. Vzhledem k velkému růstu společnosti rozšiřujeme naše oddělení.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3889242  Datum zveřejnění: 10.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc