Reagujte bez životopisu

Operátor klientského servisu - i bez praxe

Nelson Markets, s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 65 000 Kč/měsícprémie, bonusy, provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

zajišťování technické a administrativní podpory klientům společnosti
komunikace s novými i stávajícími klienty společnosti (e-mail, telefon)
kontrola, support, reporting a zpětnou vazbu manažerovi
budovat, udržovat a dále rozvíjet velice dobré vztahy se zákazníky firmy
aktivně podporovat zákazníky a řešit jejich operativní potřeby
aktivně denně komunikovat s kolegy na vlastním oddělení i na jiných odděleních firmy
kandidátům nabízíme velmi podrobné zaškolení, možnost profesního růstu, profesionální vedení, poradenství, po zapracování pružnou pracovní dobu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefity a bonusy:

- práci v dynamickém, vysoce výkonově orientovaném prostředí finančních trhů
- motivační mzdové ohodnocení s možností nadstandardních výdělků
- stmelujeme kolektív a proto organizujeme firemní akce - Christmas párty, Barbeque párty
- práci v příjemném pracovním týmu, občerstvení na pracovišti zdarma
- možnost zajímavého osobního a profesního rozvoje
- pozice s kariérním růstem
- velmi oblíbené jsou u nás také firemní akce, kde se snažíme neustále stmelovat kolektiv
- služební telefon a služební pc
- bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co bychom si chtěli přečíst ve Vašem CV?

min ukončené SOU/ SŠ vzdělání (výuční list, maturita)
min. uživatelskou znalost práce na PC
spolehlivost, profesionální vystupování
aktivní pracovní nasazení, odpovědnost, loajalitu
flexibilitu, komunikativnost
schopnost týmové spolupráce
pečlivost, zodpovědnost
flexibilita
týmový hráč
ochota učit se novým věcem
Krok ke změně je snadný a nyní máte ideální šanci!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nelson Markets, s.r.o. je lídr v poskytování komplexních služeb pro kapitálové trhy v Evropě. Působnost ve 13 státech světa zaručuje stabilní prostředí, růst společnosti a dobré jméno společnosti. Vzhledem k velkému růstu společnosti rozšiřujeme naše oddělení.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3901124  Datum zveřejnění: 7.4.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc