Reagujte bez životopisu

Asistent pro VIP klienty - i bez praxe, HPP

Nelson Markets, s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
01.06.2020
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 55 000 Kč/měsícbonusy a provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úspěšní kandidáti po nástupu absolvují velmi podrobné zaškolení, získávají profesionální vedení, a možnost profesního rozvoje – tedy vhodné i pro případné absolventy, či kandidáty bez praxe.
Náplň práce:

Pracovat budeš od pondělí do pátku
Nebojíš se oslovovat potenciální klienty?
Telefonická komunikace s klienty, kteří již sami projevili zájem o naše produkty (nejedná se – o volání na studené kontakty.
Voláme jen klientům, kteří si na našich internetových stránkách udělali registraci.
Administrativa spojená s hovory a požadavky zákazníků
Zodpovídání dotazů stávajících zákazníků
Vedení administrativy a používání systém – CRM
Komunikace je telefonická a mailová
Hledáme komunikativního člověka se zájmem o dlouhodobou spolupráci
Alespoň malá zkušenosti z oblasti obchodu nebo zákaznické péče
Práce v týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

průměrný plat je od 30– 55.000 Kč!
práci v moderních kancelářích
přátelskou atmosféru v příjemném pracovním prostředí
spolupráci s odborníky ve svém oboru
příležitost pro svůj kariérní růst a rozvoj v prestižním oboru
teambuildingové akce a zahraniční stáže
občerstvení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?

SŠ vzdělání
Český – rodný jazyk
Chuť stát se dobrým obchodníkem
Výborné komunikační schopnosti
Prozákaznickým přístup
Znalost MS Office