Reagujte bez životopisu

Hledáme kolegu/ni do makléřské společnosti- i bez praxe

Nelson Markets, s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
1.06.2020
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 55 000 Kč/měsícHPP-FIX,prémie a bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše pobočka se nachází v České republice v Praze.
Naší hlavní činností je makléřství na kapitálových trzích, kde se specializujeme na obchodování s devizami a deriváty.
Jak si Vás představujeme?

máte aktivní zkušenost s komunikací se zákazníky
nebojíte se pracovat samostatně i v týmu
dokážete aktivně řešit požadavky klientů
nedělá vám problém pracovat na více projektech současně
Hledáme aktivní, samostatné a pracovité kandidáty s aktivním zájmem o oblast zprostředkování. Hledáme kandidáty s vizí budoucí dlouhodobé perspektivy v oblasti zprostředkovatelského servisu, a s možností z toho vyplývajících nadstandardních příjmů ve střednědobém časovém horizontu.

Kromě velmi důkladného zaškolení klient nabízí také profesionální vedení, poradenství a pružnou pracovní dobu…

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?

zázemí jedné z největších společností v oblasti zprostředkování v ČR
motivační programy a zajímavé soutěže o atraktivní ceny
různorodou práci s jistotou budoucího profesního růstu
velmi nadstandardní mzdové ohodnocení (po zapracování, v průměru (FIX + bonusy), vše dle vlastní aktivity a výsledků práce)
práci na plný úvazek na hlavní pracovní poměr
možnost „nastartování“ budoucí kariéry – dle svých schopností a pracovitosti
nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Informace o náboru

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co bychom si chtěli přečíst ve Vašem CV?

min. ukončené SŠ vzdělání nebo SOU
velmi dobré komunikační schopnosti
spolehlivost, profesionální vystupování
aktivní pracovní nasazení, spolehlivost, odpovědnost, loajalitu
aktivní zájem o profesní a kariérový růst v rámci společnosti
min. uživatelskou znalost práce na PC
flexibilitu, komunikativnost
schopnost týmové spolupráce
chuť osobně se zdokonalovat
a ideálně nástup ihned, ale rádi na Vás klient počká
Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete kontaktováni naším kolegou na straně našeho klienta pro sjednání osobní schůzky přímo u klienta.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nelson Markets, s.r.o. je lídr v poskytování komplexních služeb pro kapitálové trhy v Evropě. Působnost ve 13 státech světa zaručuje stabilní prostředí, růst společnosti a dobré jméno společnosti. Vzhledem k velkému růstu společnosti rozšiřujeme naše oddělení.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3917722  Datum zveřejnění: 29.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc