Bitcoin trader - HPP, i bez praxe

Nelson Services, s.r.o.

Místo práce
Pražákova 69, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
25000-35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?
Komunikovat s našimi klienty, stávajícími i novými
Poskytovat informace - zajišťovat podporu klientů
Tvořit, řídit a realizovat komunikační aktivity
Povedete marketingovou kampaň cílenou na klienty
Vyřizovat drobnou administrativu spojenou s nástupy

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my Vám?
Zázemí jedné z největších společností v oblasti zprostředkování v ČR
Motivační programy a soutěže
Vstupní školení a stálou podporu kolegů – neházíme neplavce do ledové vody! :-)
Různorodou práci s jistotou profesního růstu
Velmi nadstandardní mzdové ohodnocení – vše dle aktivity a výsledků práce
Práci na plný úvazek na hlavní pracovní poměr
Podporu profesního vzdělávání
Možnost „nastartování“ kariéry – dle vašich schopností a pracovitosti
Nástup možný IHNED (nebo dle dohody s kandidátem)

Informace o náboru

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co bychom si chtěli přečíst ve Vašem CV?
Že máte minimálně ukončené SŠ vzdělání nebo SOU
Vládnete velmi dobrými komunikačními schopnostmi
Jste aktivní, spolehliví, odpovědní a loajální
Máte profesionální vystupování
Zajímá vás profesní a kariérový růst v rámci společnosti
Ovládáte práci na PC (stačí základy)
Jste flexibilní (pracovní doba je pružná, někdy se však musíme přizpůsobit klientovi)
Jste schopní týmové spolupráce
Máte chuť osobně se zdokonalovat
Chcete nastoupit ihned (ale rádi na Vás počkáme!)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme kapitálově silná, dynamicky rostoucí společnost, která na mezinárodní úrovni zajišťuje marketingovou a klientskou podporu obchodníků s měnovými páry, akciemi a komoditami. Patříme mezi špičku v oboru.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

ID: 2845586   Datum zveřejnění: 15.3.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000-35000