Referent finančního oddělení - HPP - od 25 000,- Kč

Nelson Services, s.r.o.

Místo práce
Hvězdova 1716/2b, Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned nebo dohodou
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
25000-35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte jistotu, nadprůměrné finanční ohodnocení a jedinečné benefity?
Jsi komunikativní? Potřebuješ práci, kde jsi neustále v kontaktu s lidmi?
Staňte se naší součástí!

CO BUDEŠ DĚLAT?
· Komunikace s klienty, kteří sami projevili zájem o dluhopisy
· Rozvíjení vztahů se stávajícími klienty (telefonicky a formou osobního jednání)
· pečování a rozvíjení svěřeného portfolia klientů

Zaměstnanecké výhody, benefity

· přátelský, mladý a dynamický tým kolegů i nadřízených
· moderní prostředí se sídlem v centru Prahy
· možnost vlastní seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
· školení, přednášky a workshopy hrazené společností
· smlouvu na HPP - hlavní pracovní poměr
· fixní plat + bonusy, které ovlivníte vlastní aktivitou
· zajímavé motivační programy
· možnost nadstandardních výdělků
· mobilní telefon
· nástup IHNED, nebo dle dohody s kandidátem

Informace o náboru

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Obchod

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· samostatnost, odpovědnost a spolehlivost
· také schopnost práce v týmu
· čistý rejstřík trestů
· ochotu k vlastnímu rozvoji
· nástup co nejdříve

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nelson Services s.r.o. je lídr v poskytování komplexních služeb pro kapitálové trhy v Evropě.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Adresa společnosti

Nelson Markets, s.r.o.
Hvězdova 1716/2b
14000 Praha 4
ID: 3201822   Datum zveřejnění: 1.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000-35000