Investiční specialista s bezpečnými investicemi - nástup ihned - HPP

Nelson Services, s.r.o.

Místo práce
Hvězdova 1716/2b, Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové, obchodně zaměřené kolegy na pozici Investičního specialisty pro nový portál dluhopisů. Co by bylo Vašim úkolem?

- Prodej dluhopisů

- Komunikace s potencionálními investory

- Akvizice a starost o stávající klientelu

- Práce na konkrétních projektech, marketingu a dalších zajímavých činnostech společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástupní plat dle zkušeností adepta

- zázemí jedné z největších společností v oblasti zprostředkování v ČR

- motivační programy a soutěže

-různorodou práci s jistotou profesního růstu

- velmi nadstandardní mzdové ohodnocení – vše dle aktivity a výsledků práce

- nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Reprezantativní vystupování a dobré komunikační schopnosti

- Ochotu neustále se vzdělávat a rozvíjet svoje dovednosti

- bezúhonnost, zodpovědnost a profesionální přístup k práci

- Práce je vhodná i pro uchazeče bez praxe v oblasti a absloventy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nelson Services s.r.o. je lídr v poskytování komplexních služeb pro kapitálové trhy v Evropě.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Adresa společnosti

Nelson Markets, s.r.o.
Hvězdova 1716/2b
14000 Praha 4
ID: 3481483   Datum zveřejnění: 1.10.2018