Referent/ka klientského servisu - HPP + exkluzivní provize

Nelson Services, s.r.o. v likvidaci

Místo práce
Pražákova 1008/69, 639 00 Brno-střed, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?

Především budete komunikovat s lidmi. Nehledáme stydlivé „strašpytle“, kteří se bojí argumentovat. Každý den se budete věnovat našim stávajícím i novým klientům a poskytovat jim plnou podporu při zprostředkování obchodu na tuzemských i zahraničních trzích.

Nejedná se o žádný aktivní prodej a podobné nesmysly, Vaším úkolem je klienta informovat o jeho možnostech a pomoci mu zvolit správně. O všech svých aktivitách povedete pravidelný report, který na konci měsíce zhodnotí Váš nadřízený. U nás se pílí a cílevědomostí vypracujete nejen k astronomickým částkám na výplatní pásce, ale hlavně tak nastartujete svou kariéru v oblasti obchodu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Především příjemný dynamický kolektiv mladých lidí, kteří vědí, co chtějí, a jak na sobě pracovat, a zázemí jedné z největších společností v oblasti zprostředkování v ČR.

Nabízíme Vám zajímavou, různorodou a samostatnou práci na hlavní pracovní poměr s významnou možností kariérního růstu ve firmě, která ví, že zaměstnanci jsou její největší hodnotou, a podle toho si jich také váží.

Lenochům u nás pšenka nepokvete. Neslibujeme horentní sumy hned po prvním měsíci práce. Žádný učený z nebe nespadl, a my Vám proto poskytneme veškerou podporu a zaškolení, možnost profesního vzdělávání a prostor pro stálé zlepšování. Snahu a cílevědomost umíme ocenit. Čeká Vás nadstandardní platové ohodnocení rozdělené na pevnou a pohyblivou složku v rozmezí 45 – 80 000 korun přímo úměrné Vaší aktivitě a odvedené práci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co si chceme přečíst ve Vašem životopise?

Práce u nás vyžaduje určitou úroveň vzdělání, musíte mít proto ukončené studium na Střední škole nebo Středním odborném učilišti. Nutný je též čistý trestní rejstřík a alespoň základní znalost práce na PC.

Nehledáme šroubované „panáky“, hledáme spolehlivé a loajální kolegy, kteří jsou si vědomi odpovědnosti vůči firmě. Hledáme týmové hráče, parťáky, kteří jsou v kolektivu lidí jako ryba ve vodě.

Stojíme o stabilní a dlouhodobou spolupráci. Pokud bude vše klapat a budete mít zájem o profesní a kariérní růst v rámci firmy, bude to pro nás (i pro Vás) velkou výhodou!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

We are well functioning company, dealing with capital markets having recindency is seeking a forex developer. You won´t be only a forex developer. You will be a part of investment team. You will be a reinforcement for the results and a friend for a colleagues. You will help with the online strategy and form a virtual world. You will have the opportunity to realize whatever that will get forward our results especially in matter of quality and relevance.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3521375  Datum zveřejnění: 22.10.2018