Primár interného oddelenia

Nemocnica s poliklinikou Myjava, príspevková organizácia

Miesto práce
Staromyjavska 59, Trenčiansky kraj, okres Myjava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIMÁR INTERNÉHO ODDELENIA

Ponúkame:
- nadštandardné platové podmienky
- perspektívne byt k dispozícii.

Riaditeľ NsP Myjava vyhlasuje výberové konanie na obsadenie funkcie primára interného oddelenia

Podmienky prijatia:
- špecializácia v odbore.

Zoznam požadovaných dokladov:
- písomná žiadosť o účasť na výberovom konaní
- profesijný životopis (vrátane kontaktov)
- výpis z registra trestov nie starší ako tri mesiace
- doklady o požadovanom vzdelaní
- doklad o zápise do registra lekárov vedeného SLK.

Dátum a miesto podania žiadosti s požadovanými dokladmi:
zašlite do 15. novembra 2017 s označením na obálke
„VK primár interného oddelenia - neotvárať“
na adresu:
Nemocnica s poliklinikou Myjava, Staromyjavská 59, 907 01 Myjava.
Pri doručovaní poštou je rozhodujúci dátum uvedený na pečiatke;
pri osobnom doručení je rozhodujúci dátum prijatia.

Info: MUDr. Henrich Gašparík, PhD; riaditeľ
č. t.: 034/6979 243, e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Špecializácia v odbore

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti na odborných ambulanciách, lôžkových oddeleniach, SVLZ.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3211286  Datum zveřejnění: 10.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou